Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zamknięcie usług w Orange na kartę: "Masz Minuty i Masz SMS-y", "Pakiet 120 minut do wszystkich" i "

Anonim

Nie dotyczy

Zamknięcie usług w Orange na kartę: "Masz Minuty i Masz SMS-y", "Pakiet 120 minut do


@Anonimnapisał(-a)

Ciekawe kiedy usuną Nolimits za 25 zł 


Po co o tym piszesz, twoje przesłanie jest na dodatek błędne 🤔


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Zamknięcie usług w Orange na kartę: "Masz Minuty i Masz SMS-y", "Pakiet 120 minut do


@spironapisał(-a)

@wscieklaewka widziałaś to o 120 minut?


 Nic nie widziałam @spiro - ja korzystam z tego pakietu , czy Ty coś wiesz czego ja nie wiem ?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36192
  • 1366

Zamknięcie usług w Orange na kartę: "Masz Minuty i Masz SMS-y", "Pakiet 120 minut do

@wscieklaewka: pod koniec lutego wyłączą pakiet 120 minut 😞

Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Zamknięcie usług w Orange na kartę: "Masz Minuty i Masz SMS-y", "Pakiet 120 minut do


@Piotrekk85napisał(-a)
@wscieklaewka: pod koniec lutego wyłączą pakiet 120 minut 😞

@Piotrekk85- nie nerwuj mnie 😞

Co zostanie jak wszystko powyłączają ?

 

Moment bo czegoś nie rozumiem

Mam w pakiecie  120 minut dajmy na to 1300 minut ( bo sobie doładowywałam ) wiem, że do lutego nie wykorzystam tego, no to co wtedy ?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36192
  • 1366

Zamknięcie usług w Orange na kartę: "Masz Minuty i Masz SMS-y", "Pakiet 120 minut do

Nie wiem. Ja swoją rodzinkę zmigruję do Flexa pod ofertę "Flex Rodzina" za 15 zł. Ale co jeszcze robić innego, nie wiem. W Orange na kartę nie ma dobrego odpowiednika.

Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Zamknięcie usług w Orange na kartę: "Masz Minuty i Masz SMS-y", "Pakiet 120 minut do

Osoba która korzysta wyłącznie z pakietów 2 ( 120 minut do wszystkich, i 60 minut na stacjonarne ) nie posiadająca żadnych innych zbędnych usług, zostaje potraktowana po " macoszemu " wg mnie. Emotikon: Wściekły


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Zamknięcie usług w Orange na kartę: "Masz Minuty i Masz SMS-y", "Pakiet 120 minut do

Czyli jedynym wyborem pozostaje pakiet 200 minut na 31 dni ( SMS-y i rozmowy do wszystkich sieci łącznie ze stacjonarnymi.) Hm ciężka sprawa Emotikon: zakłopotany

 

Anonim

Nie dotyczy

Zamknięcie usług w Orange na kartę: "Masz Minuty i Masz SMS-y", "Pakiet 120 minut do

Tak jak piszesz , jedyna opcja @wscieklaewka , widać ten pakiet był niszowy i go wygaszają, sam nie mam stacjonarnego telefonu, nie dzwonię też na takie numery.


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Zamknięcie usług w Orange na kartę: "Masz Minuty i Masz SMS-y", "Pakiet 120 minut do


@Anonimnapisał(-a)

Tak jak piszesz , jedyna opcja @wscieklaewka , widać ten pakiet był niszowy i go wygaszają, sam nie mam stacjonarnego telefonu, nie dzwonię też na takie numery.


To był super pakiet dla ludzi starszych którzy korzystali sporadycznie z komórki, którzy w ogóle nie obsługiwali SMS

Ech smutna sprawa dla tych abonentów 😞 😞 😞


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1592
  • 5434
  • 59

Zamknięcie usług w Orange na kartę: "Masz Minuty i Masz SMS-y", "Pakiet 120 minut do

Dla starszych ofert może okazać się ze cykl za 7 zł będzie najlepszą ofertą. Można przez 30 (dla bezpieczeństwa lepiej przyjąć 29) dni nie mieć środków do automatycznego odnowienia oferty a inkrementacja licznika odnowień zostaje.