Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zamknięcie usług w Orange na kartę: "Masz Minuty i Masz SMS-y", "Pakiet 120 minut do wszystkich" i "


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 197
  • 267
  • 2

Zamknięcie usług w Orange na kartę: "Masz Minuty i Masz SMS-y", "Pakiet 120 minut do

Ten SMSowy spam Orange od dawna mnie dobija! najgorsze było jak zmodyfikowali Przelew SMS, wtedy dopiero przychodził totalny spam korzystając z przelew sms.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Zamknięcie usług w Orange na kartę: "Masz Minuty i Masz SMS-y", "Pakiet 120 minut do

@Jarek skoro z powodu rosnących kosztów, Orange wyłącza pakiety, to może lepiej przemyśleć sprawę i zaproponować nowe ceny pakietów, skoro jest zainteresowanie.

Tylko ceny rozsądne, korzystne dla obu stron.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 197
  • 267
  • 2

Zamknięcie usług w Orange na kartę: "Masz Minuty i Masz SMS-y", "Pakiet 120 minut do

Nowe ceny już zaproponowali z 29 na 30 gr min, ja myślę że dążą do likwidacji wszystkich pakietów i zostawią prepaida ze stawkami cennikowymi jak budka telefoniczna będzie to działać. Oby to się nie sprawdziło, ale jak widzę wycofują co chwilę kolejne pakiety nie dając nic nowego. Stagnacja w prepaidzie zauważalna jest od 2 lat.


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 1436
  • 6227
  • 42

Zamknięcie usług w Orange na kartę: "Masz Minuty i Masz SMS-y", "Pakiet 120 minut do

Ciekawe czy to zamykanie usług nie wynika z tego że mało ludzi akurat z tych usług korzysta. Dodatkowo może to przygotowania do jakiejś większej operacji typu migracja na inną platformę (spekuluję Emotikon: Szczęśliwy) - mniej usług łatwiej i szybciej przenieść.

Anonim

Nie dotyczy

Zamknięcie usług w Orange na kartę: "Masz Minuty i Masz SMS-y", "Pakiet 120 minut do

Jeszcze trochę i jedna Firma oferująca pakiety za 3 za 9 i za 25 zł będzie miala lepsza ofertę 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 197
  • 267
  • 2

Zamknięcie usług w Orange na kartę: "Masz Minuty i Masz SMS-y", "Pakiet 120 minut do

Niech wrócą do początków POPa, gdzie minuta kosztowała 2,20zł bez sekundowego naliczania a doładowanie 20zł nie przedłużało ważności środków. Francuzy strasznie zaczynają nas ssać prepaidowców ;(


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Zamknięcie usług w Orange na kartę: "Masz Minuty i Masz SMS-y", "Pakiet 120 minut do

Nie zgodzę się, że problemem jest rosnąca cena. Bo porównywalne oferty rzędu kilku złotych są w Orange. Chodzi o likwidowanie usług chomikujących. Wskazane usługi pozwalały zbierać bardzo duże pule minut/sms.

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 197
  • 267
  • 2

Zamknięcie usług w Orange na kartę: "Masz Minuty i Masz SMS-y", "Pakiet 120 minut do

U mnie w Rodzinie mają z tej sieci prepaida i chwalą sobie bardzo, ceny zacne, jakość też OK- poza wpadką z wyciekiem danych ostatnio, a firmą zarządza Pani która rządziła w idei kiedyś 😉

Anonim

Nie dotyczy

Zamknięcie usług w Orange na kartę: "Masz Minuty i Masz SMS-y", "Pakiet 120 minut do


@Piotrekk85napisał(-a)
Nie zgodzę się, że problemem jest rosnąca cena. Bo porównywalne oferty rzędu kilku złotych są w Orange. Chodzi o likwidowanie usług chomikujących. Wskazane usługi pozwalały zbierać bardzo duże pule minut/sms.

Pewnie niedługo pewna sieć która zbyt często kopiuje Orange Usunie Zbieraj Minuty


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1580
  • 5385
  • 57

Zamknięcie usług w Orange na kartę: "Masz Minuty i Masz SMS-y", "Pakiet 120 minut do


@Piotrekk85napisał(-a)
Nie zgodzę się, że problemem jest rosnąca cena. Bo porównywalne oferty rzędu kilku złotych są w Orange. Chodzi o likwidowanie usług chomikujących. Wskazane usługi pozwalały zbierać bardzo duże pule minut/sms.

Według mnie Pomarańcza strzela sobie samobója. Chomikowanie samo z siebie napędzało klientów. Dobry chwyt marketingowy, który praktycznie nie był wykorzystywany w reklamach.