Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zablokowane środki?


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 4
  • 0

Zablokowane środki?

Witam. Pierwszy raz zdarzyła mi się sytuacja by orange zablokowało mi środki. Nie wiem do końca o co chodzi. Dzisiaj dostałem smsa że straciłem możliwość wykonywania połączeń. Konto pokazuje saldo tylko z ostatniego doładowania (2 dni temu) a środki z poprzednich doładowań wiszą gdzieś zablokowane? Niestety pomoc dzisiaj ma wolne a ja nie wiem co robić. Załączam screen z mojego konta. Czy jedyna opcja to zapłacić by nie zabrali moich pieniędzy ?


Konto.jpg

 

__________

* Temat przeniesiony z Konto Mój Orange - Bartłomiej

8 ODPOW. 8

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32434
  • 36765
  • 1369

Zablokowane środki?

Zadzwoń na numer 510100100 (jak nie możesz ze swojego numeru, to pożycz od kogoś, numer może być w dowolnej sieci).

Obsługa dziś działa, pewnie od zaplecza coś się popsuło.

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13195
  • 54175
  • 637

Zablokowane środki?

@Rob1N_PL  co podpowiada znak zapytania po prawej stronie zablokowanych środków? 

Do 22:00 masz dziś czas, bo później jest praca na systemach operatora i do poniedziałku nic nie sprawdzisz. 

To może być bubel systemowy i może bezpieczniej działać w poniedziałek? 

Zrób jak radzi @Piotrekk85 


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3235
  • 7565
  • 139

Zablokowane środki?

@Rob1N_PL możesz dzwonić, SMS??


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32434
  • 36765
  • 1369

Zablokowane środki?

To są środki po upływie okresu aktywnego. Po doładowaniu powinny wrócić do 24h. Doładowanie było dwa dni temu, więc coś od zaplecza nie działa.

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 4
  • 0

Zablokowane środki?

Mimo iż dostałem dzisiaj smsa że mam zablokowane konto to mogę dzwonić.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32434
  • 36765
  • 1369

Zablokowane środki?

To są zablokowane środki z gwarancji zwrotu. Powinny wrócić do wczoraj. Zadzwoń na infolinię 510100100.

Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 1632
  • 5631
  • 61

Zablokowane środki?

Wbrew pozorom czasami dochodzi do takiej sytuacji.

O północy następuje blokada, ale ile środków dokładnie ma być zablokowane jest chwilowo w tymczasowej przechowalni (np., ze względu na jakieś prace serwisowe),  następuje doładowanie, które chwilowo nie ma co przywracać.

Z tymczasowej przechowalni dokładna liczba zablokowanych srodków zostaje przesłana do docelowej bazy i wysłany zostaje SMS o ilości zablokowanych środków.

Kiedyś z przywróceniem GB tak mi się zdarzyło, ale nie reklamowałem tylko zrobiłem kolejne doładowanie za 5 zł.

 

 

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32434
  • 36765
  • 1369

Zablokowane środki?

Ale to nie jest prawidłowe. To tzw. śpiochy. Część rzeczy od 23 do 8 nie hula 🙃