Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Złoty numer w Orange

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

Złoty numer w Orange

Drodzy Koledzy/Drogie Koleżanki,
czy jesteście zwolennikami wyszukiwania łatwych numerów telefonów.
Czy jesteście zainteresowani kupnem łatwego w zapamiętaniu numeru, czy nie przywiązujecie do tego uwagi. Czy jesteście podobnego zdania jak ja - fajnie gdyby Orange przygotował specjalną edycję starterów gold?? Kilka lat temu była taka akcja, jak dobrze pamiętam za 199 zł można byłu kupić naprawdę prosty numer. Proszę o Wasze opinie na ten temat, dzięki 🙂

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Dot. Złoty numer w Orange

ha ha! @devila, musisz być perfekcjonistką, skoro tak bardzo Ci zależało. Dobrze, że teraz to łatwiejsze i nie zajmuje tyle czasu 🙂

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

32 ODPOW. 32

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Dot. Złoty numer w Orange

Ja również pamiętam, że kiedyś było można kupić "złoty numer", a nawet "numer na życzenie" z wolnej puli.

Nie wiem co się stało ze złotymi numerami, ale numer na życzenie jest teraz w standardzie, bo podczas zamawiania nowej oferty przez internet na jednym z etapów zamówienia można poszukać fajnego numeru z tysięcy dostępnych. Na szybko znalazłem taki z 666 w środku Mężczyzna: LOL

 

666.png


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Dot. Złoty numer w Orange

Anonim

Nie dotyczy

Dot. Złoty numer w Orange

Owszem, znam tą opcję i uważam że wybranie swojego numeru z puli kilku tysięcy nr jest czymś naturalnym, ale wspomniana przeze mnie edycja starterów była naprawdę super, numery były naprawdę proste, np 501 abc abc 🙂 Może by tak warto puścić podobną promocję. Ostatnio fioletowa konkurencja puściła fajną pulę starterów gold po 25 zł 🙂 Było kilka fajnych perełek, ale sentyment jednak kieruje mnie do Orange 🙂 

 

A co do zmiany swojego numeru. Można to zrobić na każdym numerze, nie musi być to specjalna edycja starterów typu "wybierz swój numer". Po wybraniu kodu możemy wybrać swój "złoty numer" z proponowanej listy numerów za podajże 25 zł, ale.....ja osobiście imponująco łatwego numeru tam nie znalazłem, a szukam ich często 😜 


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Dot. Złoty numer w Orange

Podrzucimy sugestię gdzie trzeba, @Anonim, dzięki!

 

A póki co to zawsze można zgarnąć ładny numer, a potem przenieść go do Orange... just sayin'! ;D

 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Dot. Złoty numer w Orange

Przypuszczam że pula faktycznie "złotych" jest wyczerpana... 

Anonim

Nie dotyczy

Dot. Złoty numer w Orange

To fajnie, może coś w tej kwestii ruszy 🙂 Edycja Gold Orange number to by było coś 😜 


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 7
  • 0

Dot. Złoty numer w Orange

Jak się dobrze poszuka można wyczaic fajny numer przy zakupie karty przez internet. Gorzej przy zakupie w salonie wtedy trzeba płacic za luksus.... 

Poza tym kto przywiązuje wage do prostych numerów? od tego jest pamięć telefonu. Byc moze zależy komus kto prowadzi biznes oparty o telefon gdzie wybranie np końcówki 400 400 ma znaczenie 🙂 

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Dot. Złoty numer w Orange

Ciekawi mnie jak wejście w życie ustawy antyterrorystycznej zmieni handel złotymi numerami na allegro. Czy nie pojawią się problemy z przerejestrowywaniem numerów?