Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Złoty numer w Orange

ROZWIĄZANE

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Dot. Złoty numer w Orange

@Piotrekk85, nie powinny się pojawić, bo do przerejestrowania numeru nie jest potrzebna obecność w salonie poprzedniego właściciela:
http://www.orange.pl/kid,4000378130,id,4004339392,title,Jak-zarejestrowac-numer-na-karte,article.htm...
Niemniej sama konieczność rejestracji to utrudnienie, ale chyba musimy już do niego przywyknąć.

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Dot. Złoty numer w Orange

Ok. Ale wyrejestrowania nowa ustawa nie przewiduje. Więc sprzedawca może mieć problem jeśli nabywa nie zarejestruje go na siebie.

Dla mnie nowa ustawa ma jeszcze parę luk w sobie.

Anonim

Nie dotyczy

Dot. Złoty numer w Orange

Ja osobiście nie mam nic przeciwko rejestracji. Skończą się głupie żarty, zastraszanie smsami, etc....dla mnie to rozwiązanie jest satysfakcjonujące.

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Dot. Złoty numer w Orange

Jak ktoś chce żartować, może wykupić Extra numer na kilka dni.
Wg mnie ta ustawa nie wiele zmieni.
Anonim

Nie dotyczy

Dot. Złoty numer w Orange

@Piotrekk85 ale wówczas będzie wiadomo kto dokładnie ten numer wykupił 😜 Dla mnie owszem sama rejestracja i ustawa ma kilka zastrzeżeń, ale..........może uda nam się dzięki tej ustawie żyć troszkę w bardziej "inteligentniejszym" kraju, bez głupich żartownisiów. 

Anonim

Nie dotyczy

Dot. Złoty numer w Orange

W szkołach głupie rzarty się skończą tak jak i w innych miejscach, to akceptuję, jedynie ta Inwigilacja użytkownika karty sim nie martwi, teraz jakie kolwiek służby mogą każdego Inwigilować bezkarnie i bez jakiegoś odgórnego nakazu, to trochę flustruje, ale cóż bez telefonu nie wytrzymię.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 71
  • 53
  • 0

Dot. Złoty numer w Orange


Artur napisał(-a):

Ja również pamiętam, że kiedyś było można kupić "złoty numer", a nawet "numer na życzenie" z wolnej puli.

Nie wiem co się stało ze złotymi numerami, ale numer na życzenie jest teraz w standardzie, bo podczas zamawiania nowej oferty przez internet na jednym z etapów zamówienia można poszukać fajnego numeru z tysięcy dostępnych. Na szybko znalazłem taki z 666 w środku :666.png


Właśnie w taki sposób wybierałam synowi numer gdy przechodziłam z karty na abonament. A dobrych parę lat temu - chyba z 8, za parę złotych zmieniłam swój numer w salonie, gdzie dostałam wydrukowaną "książkę" z pulą numerów. Siedziałam chyba ze 2 godziny, zanim się zdecydowałam, który wybrać.


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Dot. Złoty numer w Orange

ha ha! @devila, musisz być perfekcjonistką, skoro tak bardzo Ci zależało. Dobrze, że teraz to łatwiejsze i nie zajmuje tyle czasu 🙂

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 71
  • 53
  • 0

Dot. Złoty numer w Orange

@Artur, zależało mi generalnie na zmianie numeru, a skoro w salonie zaproponowano mi wybór na łatwiejszy, to czemu nie skorzystać. Właściwie to chyba nawet nie były złote numery - tylko pula aktualnie dostępnych. 

Anonim

Nie dotyczy

Dot. Złoty numer w Orange

@Piotrekk85 pewnie jakieś problemy mogą się zdarzyć, ale większość numerów i tak jest nowa. Złote numery to mój konik, lubię przeszukiwać w wolnych chwilach pułki ze starterami, czasem można trafić na prawdziwą perełkę.