Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Wykonane polaczenie 1 minuta i blokada konta na podstawie art 18

ROZWIĄZANE

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Wykonane polaczenie 1 minuta i blokada konta na podstawie art 18

Na forum i tak tego nic nie zweryfikuje. Z jakiegoś powodu połączenie poszło na stawkę strefy 5. Być może docelowy numer miał jakieś odbicie. Może jakiś wirus. Może po prostu jakiś bug.

Poza tym najprawdopodobniej blokada fraud została założona automatycznie. Jeśli sim nie była używana 9 miesięcy i nagle połączenie do strefy 5, to większość sieci uznałoby to za fraud lub alert. Tak działają sieci telekomunikacyjne.

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 24
  • 32
  • 1

Wykonane polaczenie 1 minuta i blokada konta na podstawie art 18


C8EF1850-82AF-4BA4-911A-B61BE6FBC5C4.jpeg

 

To mnie nie przekonuje ze zarówno ty jak i biuro obsługi klienta w głębokim poważaniu maja moje argumenty!!! Nie interesuje mnie jako klienta jak to wyglada w środku. Ja kupuje starter doładowuje i chce dzwonić. Dzwonię gdzie potrzebuje!!! Tak do tego jest telefon by dzwonić. Za połączenie płace i nie mam ich w jakiś nielimitowanych pakietach. Nie mam 200zl na start oraz innych dodatkowe pseudo darmowych. Jedno jest pewne zostałem oszukany na 100zl i zostały pieniądze wyłudzone przez operatora!!! 

_
__________
Edycja obrazu - zakrycie numeru, oaz scalenie wpisów - Rafał

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Wykonane polaczenie 1 minuta i blokada konta na podstawie art 18

To że dokonałeś doładowania i chcesz płacić wg stawki za połączenia, nie oznacza, że można robić wszystko. Nie wiem jakiej pomocy oczekujesz. Na infolinii/czacie/w salonie nikt Ci nie zdejmie blokady Fraud. A nawet jak wybłagasz jakiegoś doradcę, to za kilka godzin pojawi się znowu. Kontakt z działem Fraud Orange jest tylko pisemny. Inaczej trudno wyjaśnić sprawę.

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 24
  • 32
  • 1

Wykonane polaczenie 1 minuta i blokada konta na podstawie art 18

Ja chce ostrzec innych przed złodziejskim Orange. Sprawa i tak znajdzie finał w sądzie. Nie oczekuje od ciebie wyjaśnienia sprawy tylko tego czemu sieć oszukuje klientów. To ze płace za połączenia normalna stawkę upoważnia mnie do wykonywania połączeń tam gdzie mam chęć zadzwonić bez narażania i stresu ze sieć zablokuje mój numer za minutę połączenia 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Wykonane polaczenie 1 minuta i blokada konta na podstawie art 18

A to Twój pierwszy numer w Orange? nie miałeś na innych numerach w Orange dopłat za przekroczenie FUP?

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 24
  • 32
  • 1

Wykonane polaczenie 1 minuta i blokada konta na podstawie art 18

A Orange to jak widać pseudo ekologiczna forma skoro trzeba listownie się domagać przywrócenia usług zwłaszcza gdy zostały zablokowane za podstawie błędnych założeń 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 24
  • 32
  • 1

Wykonane polaczenie 1 minuta i blokada konta na podstawie art 18

Najlepiej każdego włożyć do jednego worka z napisem fraud i PUF i najlepiej za każdym razem argumentować takim argumentem. Muszę cię wyprowadzić z kolejnego błędnego założenia... korzystam z karty szwedzkiej bo przynajmniej oni nawet w Polsce nie blokują połączeń za 1 minutowe połączenie 


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4101
  • 56

Wykonane polaczenie 1 minuta i blokada konta na podstawie art 18

Napisz reklamację jak pisze @Piotrekk85, zażądaj analizy i odblokowania numeru i rekompensaty za zamrożenie prawie 100zł i zablokowanie wychodzących z numeru, wymyśl albo podaj faktyczny stan, co straciłeś za niemożność wykonywania połączeń za granicą, że musiałeś kolejne 100zł wydać na inną kartę czy coś w tym stylu, niech ci płacą za takie coś rekompensatę.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 24
  • 32
  • 1

Wykonane polaczenie 1 minuta i blokada konta na podstawie art 18

Dostałem dziś odpowiedz ze reklamacja jest niezasadna. Żadnych szczegółów, co teraz? Gdzie pisać?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Wykonane polaczenie 1 minuta i blokada konta na podstawie art 18

A uzasadnienie jakie? Negatywnie rozpatrzona reklamacja musi mieć uzasadnienie.