Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Stopniowe wyłączanie starych usług prepaid


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32308
  • 36154
  • 1366

Stopniowe wyłączanie starych usług prepaid

To spójrz sobie na regulamin poszczególnych usług.
przykładowy http://www.orange.pl/binaries/PL/Binary/8285/8484806.pdf
"Usługa może być w każdym czasie zmieniona lub odwołana, co nie powoduje utraty lub zmiany korzyści przyznanych Abonentowi przed zmianą lub odwołaniem Usługi. "

Nikt nikomu nie zabiera minut, smsów czy innych środków. Po prostu nie nastąpi auto-odnowienie lub nie będzie możliwości ponownej aktywacji.

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 344
  • 1228
  • 1

Stopniowe wyłączanie starych usług prepaid

A co zrobią spece od prawa ,jeśli klienci masowo zaczną zmieniać operatora komórkowego?

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32308
  • 36154
  • 1366

Stopniowe wyłączanie starych usług prepaid

@jan1: a której usługi tak Ci brak? jedyna sensowna do premia na kartę bez odpowiednika i tak mało popularna.

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 496
  • 894
  • 3

Stopniowe wyłączanie starych usług prepaid

Wg informacji zawartych pod linkami wynika, że sporo usług jest tylko do 23 listopada br.

Chciałem spytać, czy mają Karuzelę mogę jeszcze w tym dniu włączyć poszczególne dostępne tam pakiety i będą one działały zgodnie z okresem ich obowiązywania po tej dacie?

Anonim

Nie dotyczy

Stopniowe wyłączanie starych usług prepaid


piotrKawiory napisał(-a):

Wg informacji zawartych pod linkami wynika, że sporo usług jest tylko do 23 listopada br.

Chciałem spytać, czy mają Karuzelę mogę jeszcze w tym dniu włączyć poszczególne dostępne tam pakiety i będą one działały zgodnie z okresem ich obowiązywania po tej dacie?


@piotrKawiory, w obu regulaminach masz takie zapisy:

30. Promocja obowiązuje do odwołania. Operator zastrzega sobie prawo do zakończenia świadczenia Promocji w każdym czasie bez podawania przyczyny, co nie będzie naruszać praw nabytych Abonentów.
31. W zakresie nieuregulowanym niniejszym Regulaminem mają zastosowanie postanowienia Regulaminu świadczenia usług telekomunikacyjnych dla Abonentów ofert na kartę.
28. Promocja obowiązuje do odwołania. Operator zastrzega sobie prawo do zakończenia świadczenia Promocji w każdym czasie bez podawania przyczyny, co nie będzie naruszać praw nabytych Abonentów.
29. W zakresie nieuregulowanym niniejszym Regulaminem do świadczenia Promocji stosuje się Regulamin świadczenia usług telekomunikacyjnych dla Abonentów ofert na kartę w sieci telekomunikacyjnej przez spółkę pod firmą Orange Polska S.A. oraz obowiązujące cenniki usług i regulaminy w ofertach dostępnych w Orange na kartę.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 496
  • 894
  • 3

Stopniowe wyłączanie starych usług prepaid

Znam te regulaminy!!! Chodzi mi o ich interpretację!...


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32308
  • 36154
  • 1366

Stopniowe wyłączanie starych usług prepaid

@Jarek pomożesz?

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32308
  • 36154
  • 1366

Stopniowe wyłączanie starych usług prepaid

To ja jeszcze dorzucę jedno pytanie do kogoś Orange: bony na usługi np. na Paybacku zostają dla wyłączanych usług? Bo różne mixy można było tworzyć.

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32308
  • 36154
  • 1366

Stopniowe wyłączanie starych usług prepaid

Kolejna runda wyłączeń https://www.orange.pl/omnibook/zaprzestanie-swiadczenia-uslug-w-orange-na-karte

Szkoda trochę wyłączenia SMS SOS. Jako "nastek" często korzystałem...