Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Stara karta sim a LTE.

ROZWIĄZANE

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32314
  • 36177
  • 1366

Stara karta sim a LTE.

Mnie ostatnio skasowali na piątkę bo chciałem kartę o mniejszym napięciu w Play. Sytuacje różne, i też uznaniówka.

Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 11
  • 2
  • 1

Stara karta sim a LTE.

Kartę można wymienić samemu, kosztuje to dychę mniej - 15zł - https://www.youtube.com/watch?time_continue=3&v=GdpDmw6HeE4


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 10
  • 2
  • 0

Stara karta sim a LTE.

Byłem dzisiaj w salonie. Mam kartę chyba z 10 lat, nie pamiętam. Pan chciał opłatę 25 zł za wymianę albo mogę przenieść numer do innej sieci i potem znowu do Orange i to jest za darmo. 

Operator kuriozum

 


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3210
  • 7456
  • 135

Stara karta sim a LTE.

@Pablo11, nie rozumiem Ciebie. Tyle kosztuje wymiana karty SIM.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 10
  • 2
  • 0

Stara karta sim a LTE.

 Żal mi Ciebie @Ron że nie rozumiesz bo post nie jest skomplikowany .


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Stara karta sim a LTE.

@Pablo11, taki jest cennik...25pln za wymianę. Konsultant podsunął Ci możliwość, jak można zrobić to za free... rozumiem że takie rozwiązania czasami dziwią...tak już nieraz jest i pewnie długo się to nie zmieni. Tak tylko spytam, rozumiejąc po cześci @Ron -a ...co miał wnieść Twój wpis? Dezaprobatę czy może zapytanie o autentyczność porady konsultanta? Różnie można to rozumieć...
Wystarczyło by przejrzeć ten temat i znalazł by się sposób na wymianę np za 5pln, który podsunął @Bucek, korzystając z porad Orange Expert na YT...

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 10
  • 2
  • 0

Stara karta sim a LTE.

Wiem @mabud73 jakie są zasady i cennik. Przenoszenie numerów za free, dodatkowe bonusy za to i często wysyłka sima kurierem w gratisie. Wszystko to przekracza koszt durnej karty o którą mi chodziło i wydanie jej mogło zająć tylko chwilę. Dlatego napisałem że dla mnie to kuriozum

Nie rozumiem polityki Orange. No ale nie mi to rozumieć. Wiem jakie tęgie głowy opracowują te zasady, gdzie mi do nich

Przynajmniej ludzie mają pracę, czują się potrzebni i coś się dzieje w telefonii 🙂

 


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Stara karta sim a LTE.

Może doczekamy się "dobrej zmiany" i w OPL 🙂 Moim zdaniem stare karty, np takie ok 8 letnie powinny być wymieniane z urzędu za free. Technologie SIM się zmieniają, tak jak ich możliwości kodowania, więc nie powinno to stanowić większego problemu, a co za tym idzie, klient przez taki "drobiazg" byłby o wiele szczęśliwszy i czułby się bardziej komfortowo... niestety przyjdzie nam pewnie na to poczekać...

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32314
  • 36177
  • 1366

Stara karta sim a LTE.

Tu naprawdę prawda jest po środku. Karty sim trochę kosztują... Są też klienci co w ciągu tygodnia potrafią 10 razy wymieniać kartę sim i oczekiwać bezpłatnych wymian. Na dziś niestety nie ma już promocji na bezpłatne wymiany na życzenie: jest to możliwe tylko przy nowej umowie, przedłużeniu czy właśnie przejściu z innej sieci. Argumenty w stylu przecież startery są za kilka złotych trochę są nie trafione bo to tylko chwyt marketingowy a nie realne koszta (opłaty za startery zwykle trafią do dystrybutora). Poza tym ostatnio też sporo osób oczekuje wymiany sim pod pretekstem LTE mimo że obecna karta sim wspiera LTE. Osobiście poza przepisami wymaganymi przez prawo (np. gdy sim jest uszkodzona z przyczyn niezależnych od klienta) to mogłaby powstać promocja że raz na dwa lata wymiana jest za darmo o ile suma doładowań wyniosła jakiś poziom.

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 10
  • 2
  • 0

Stara karta sim a LTE.

Właśnie sprawdziłem

Jestem w Orange od 12 lat, 3 mies i 28 dni

@Piotrekk85 przepisy nie są ustalane z automatu przez robota albo stado małp. 

 

Zlewam to. Nie chodzi o 25zł ale o jakieś zazsady. Przeniosę sobie numer do jakiejś innej sieci