Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Stara karta sim a LTE.

ROZWIĄZANE

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 496
  • 894
  • 3

Stara karta sim a LTE.

Do wszystkich uczestniczących w dyskusji. Otóż - w zeszłym roku wymieniałem kartę SIM w salonie firmowym orange i nie zapłaciłem, ani grosza! Taryfa OFnK. Wymiana z powodu rozmiaru do nanoSIM. Widać, że zależy to od "dobrej woli" pracownika 😉


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 10
  • 2
  • 0

Stara karta sim a LTE.

Tak wiem @Anonim dyskusja nie ma sensu z pracownikami opłacanymi przez Orange którzy ważą słowa i boją się o pracę.

Dziekuję za radę. Finalnie po prawie 13 latach przeniosłem numer do sieciXX i dostałem sim za darmo,  20GB i 200zł na rozmowy na 60dni.

Żałuję tylko że tak późno

Pozdrawiam niewolników  korporacji 🙂

Życze miłego weekendu jeśli macie

 

 

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32315
  • 36177
  • 1366

Stara karta sim a LTE.

W każdej sieci wymiana na życzenie jest platna mniej lub więcej. Tylko na start czy za przedłużenie umowy masz za free.

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 10
  • 2
  • 0

Stara karta sim a LTE.

Nieprawda

Zadzwoniłem do  Orange,T-mobile, Plus, Play jak również odwiedziłem salony własne nie franczyzowe w celu zweryfikowania informacji. Więc wiem co mówię.

Proponuję zapoznać się ze sprawą zanim ktoś poda nieprawdziwe informacje. Osoby wprowadzające innych w błąd powinny dostać ostrzeżenie i być usuwane z forum.

.

Wprowadzanie w błąd – podawanie fałszywych lub zatajanie istotnych informacji w celu uzyskania własnych korzyści. Wprowadzaniem w błąd może być także podawanie prawdziwych informacji manipulując rozmówcą w taki sposób, aby opatrznie je zrozumiał.

Wprowadzanie w błąd jest karalne w konkretnych przypadkach