Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Stara karta sim a LTE.

ROZWIĄZANE

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 64
  • 64
  • 0

Stara karta sim a LTE.

Posiadam starą kartę sim która nie loguje się do lte.

Czy jest jakaś możliwość odblokowania tej starej karty by logowała sie w lte?

Czy jest też taka możliwość że kupuję nową kartę i zmieniam jej numer na  numer starej karty?

2 ZAAKCEPTOWANYCH ROZWIĄZAŃ ()

Rozwiązanie:

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Stara karta sim a LTE.

Jeśli chcesz zachować numer, to nie możesz kupić startera (nawet tego wybierz swój nr) bo on będzie miał innych.
Wymiana karty sim z zachowaniem numeru jest realizowana w salonie.
Jeśli masz numer na kartę i jeszcze go nie rejestrowałeś, musisz wcześniej go zarejestrować.
Koszt wymiany to 25 zł.
Artykuł podany wyżej chyba już stracił na aktualności.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Stara karta sim a LTE.


Piotrekk85 napisał(-a):
Jeśli chcesz zachować numer, to nie możesz kupić startera (nawet tego wybierz swój nr) bo on będzie miał innych.
Wymiana karty sim z zachowaniem numeru jest realizowana w salonie.
Jeśli masz numer na kartę i jeszcze go nie rejestrowałeś, musisz wcześniej go zarejestrować.
Koszt wymiany to 25 zł.
Artykuł podany wyżej chyba już stracił na aktualności.

@Piotrekk85rozumiem, że zgłosiłeś do Orange nieaktualne treści na stronie, którą zalinkowałem.

Jednak co do zasady zgadzamy się, że najlepszym rozwiązaniem dla @witek1358 jest udanie się do salonu i wymiana przestarzałej karty na nową, obsługującą technologię LTE, tak jak obaj napisaliśmy. Wskazana strona zawiera także informację, że wymiana karty z przyczyn niezależnych od Orange wiąże się z opłatą 25 zł. Podaje także inne warunki - brak  blokad windykacyjnych i zaległości w płatnościach na danym numerze.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

33 ODPOW. 33

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Stara karta sim a LTE.

@witek1358oczywiście, że można wymenić kartę, najprościej w salonie, poczytaj także na stronie orange.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Stara karta sim a LTE.

Jeśli chcesz zachować numer, to nie możesz kupić startera (nawet tego wybierz swój nr) bo on będzie miał innych.
Wymiana karty sim z zachowaniem numeru jest realizowana w salonie.
Jeśli masz numer na kartę i jeszcze go nie rejestrowałeś, musisz wcześniej go zarejestrować.
Koszt wymiany to 25 zł.
Artykuł podany wyżej chyba już stracił na aktualności.

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Stara karta sim a LTE.


Piotrekk85 napisał(-a):
Jeśli chcesz zachować numer, to nie możesz kupić startera (nawet tego wybierz swój nr) bo on będzie miał innych.
Wymiana karty sim z zachowaniem numeru jest realizowana w salonie.
Jeśli masz numer na kartę i jeszcze go nie rejestrowałeś, musisz wcześniej go zarejestrować.
Koszt wymiany to 25 zł.
Artykuł podany wyżej chyba już stracił na aktualności.

@Piotrekk85rozumiem, że zgłosiłeś do Orange nieaktualne treści na stronie, którą zalinkowałem.

Jednak co do zasady zgadzamy się, że najlepszym rozwiązaniem dla @witek1358 jest udanie się do salonu i wymiana przestarzałej karty na nową, obsługującą technologię LTE, tak jak obaj napisaliśmy. Wskazana strona zawiera także informację, że wymiana karty z przyczyn niezależnych od Orange wiąże się z opłatą 25 zł. Podaje także inne warunki - brak  blokad windykacyjnych i zaległości w płatnościach na danym numerze.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Stara karta sim a LTE.

Zgłaszam 😉

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 64
  • 64
  • 0

Stara karta sim a LTE.

Dzięki za informacje. Nie zalegam z opłatami bo to telefon na kartę i de fakto od innego operatora i zarejestrowana już. Zamierzam przejść do Orange tylko czekam aż poprawią sygnał z tym ze coś im pomału to idzie (poprawa sygnału).


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 64
  • 64
  • 0

Stara karta sim a LTE.

Już mam nową kartę ze starym numerem. Sprawę załatwiłem od razu na miejscu i bez  opłaty.


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 1
  • 0

Stara karta sim a LTE.

No i tu jest cały szkopuł opłata 25zł.

Mam kilka takich kart z orange bez LTE.

To jakiś żart by jeszcze płacić Wam za wymianę, w sumie zużyję kasę i wyrzucę.

Weźcie przykład chociażby z PLAY gdzie robią to od ręki i za darmo.

Ostatnio strzeliliście sobie w kolano z pakietami bonusowymi do internetu na OFnK, a teraz jeszcze opłata 25zł za wymianę karty by mieć LTE.

Upadniecie tak jak TPSA.

 

Tak jak już napisałem kasę zużyję a karty wyrzucę albo jak fajny numer to przeniosę i to jeszcze bonus dostanę.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Stara karta sim a LTE.

TPSA nie upadła, nastąpił rebranding.

W Play też za wymianę na życzenie karty sim się płaci. I tak samo od decyzji doradcy w salonie zależy czy naliczy opłatę czy nie.

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 1
  • 0

Stara karta sim a LTE.

Nie opowiadaj bajek.

Osobiście wymieniałem dwie karty sim w PLAY z internetem na kartę, nawet jedną dwa razy w tym samym dniu bo pomyliłem numery, a zależało mi na kartach nano i nie zapłaciłem ani grosza.

 

W orange nie zależy od decyzji, jest opłata i koniec - dzisiaj byłem i aż się zdziwiłem że 25zł chcą.

 

I żeby było jaśniej to mam 8 kart sim z orange wszystkie na mnie zarejestrowane, z tego 3 z LTE i pewnie tylko te 3 tylko zostaną reszta pójdzie papa albo do innego operatora.