Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Samodzielna wymiana karty SIM przy użyciu startera prepaid

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

Samodzielna wymiana karty SIM przy użyciu startera prepaid

@Tadeusz73Jeśli by do tego doszło to byłaby pierwsza siec która miała taka możliwość ale tego nie będzie.


Pracuję w Orange
  • 15
  • 19
  • 0

Samodzielna wymiana karty SIM przy użyciu startera prepaid

Kod abonencki jest zbyt prosta daną...

Orange i tak jako pierwszy dał możliwość samodzielnej wymiany SIM 😊

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 29
  • 22
  • 0

Samodzielna wymiana karty SIM przy użyciu startera prepaid

Myślę że dojdzie ponieważ czas to pieniądz a internet jest wszędzie obecny ludzie takie sprawy powinni załatwiać elektronicznie .

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3182
  • 7343
  • 133

Samodzielna wymiana karty SIM przy użyciu startera prepaid

@yen2d, nic nie jest proste. Powinna być taka możliwość i tyle. Nie każdy może iść do salonu i nie każdy ma do niego blisko. Przypominam w tym roku Orange planuje ograniczyć punkty stacjonarne i bardzo dobrze. Tam jest parcie na sprzedaż, a nie na obsługę. Powoli wszystko będzie mobilne i zdalne. 


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 29
  • 22
  • 0

Samodzielna wymiana karty SIM przy użyciu startera prepaid

Tak właśnie będzie myślę że samodzielna wymiana karty SIM działającej to dopiero początek i te uszkodzone też będzie można samemu wymienić

Pracuję w Orange
  • 15
  • 19
  • 0

Samodzielna wymiana karty SIM przy użyciu startera prepaid

Nic więcej nie mogę powiedzieć... jedynie - dajcie nam jeszcze trochę czasu 😊

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 1
  • 0

Samodzielna wymiana karty SIM przy użyciu startera prepaid

Niestety usługa nie działa. Po wysłaniu numeru nowej karty sim wraz z kodem puk zwrotnie przesyłany jest komunikat...usługa jest niedostępna do dnia 11.02.2018 do g. 12:00. Jeśli pilnie potrzebujesz wymienić kartę SIM zapraszamy do najbliższego salonu Orange. Pozdrawiamy. 


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 721
  • 1685
  • 34

Samodzielna wymiana karty SIM przy użyciu startera prepaid

@Greg78 W weekend były prowadzone prace techniczne w naszych systemach informatycznych, niestety wiadomość o niedostępności usługi zwierała historyczna datę i przez to wprowadzała w błąd, przepraszam za to. Obecnie wszystko powinno wrócić do normy. Szczęśliwy mężczyzna


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 1
  • 0

Samodzielna wymiana karty SIM przy użyciu startera prepaid

A jesli jestem klientem Orange od ponad 10 a moze i 15 a moze i ponad 20 lat i dlatego mam przestarzałą kartę? To czy to nie jest rownowazne z posiadaniem uszkodzonej przez nieprzewidujacego operatora karty - bo niby czemu 20 lat temu nie daliscie mi mikrosim albo nanosim obslugujacego LTE? A skoro nie umieliscie przewidziec - to wasza wina, i powinniscie wymienic mi karte bezplatnie.


@Jareknapisał(-a)

Akurat w wypadku uszkodzonej, to bardziej opłaca się jednak podejść do salonu, bo jesli karta nie jest uszkodzona z winy użytkownika, to taka wymiana jest bezpłatna 😉


 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32279
  • 35956
  • 1364

Samodzielna wymiana karty SIM przy użyciu startera prepaid

Może LTE nie było wtedy?