Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Rozmowy i SMSy bez limitu + GB


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Rozmowy i SMSy bez limitu + GB

🔔 Edit.:
UWAGA! Pakiet dostępny tylko dla numerów, które zostały aktywowane w Orange na kartę przed 19/09/2019. Dla nowych klientów, oraz tych, dla których ten pakiet nie spełnia wszystkich potrzeb mamy nowa usługę rozszerzoną o pakiet  MMS-ów bez limitu - Rozmowy, SMS-y i MMS-y bez limitu do wszystkich + pakiet GB za 30zł. Szczegóły w Bazie wiedzy.

 

Dodatkowo obecnie trwa promocja,  która trwa od 16 stycznia 2020 do 29 lutego 2020 włącznie. W tym czasie każdy Klient Orange na kartę może włączyć usługę "Rozmowy, SMS-y i MMS-y bez limitu + 15 GB” na 31 dni w cenie obniżonej z 30 zł na 15 zł.
___________________

 

 

Można powiedzieć, że nareszcie Emotikon: Szczęśliwy Dobrze to wygląda...

Rozmowy i SMSy bez limitu oraz GB.

Jest taniej 25,00zł za 31 dni. Emotikon: Szczęśliwy

 

...Usługa promocyjna dostępna dla Abonentów taryf Orange YES, Orange POP, Orange ONE, Orange SMART na kartę, Nowe Orange GO, Orange Free na kartę oraz Abonentów oferty Zetafon lub Minutofon...

 

be .jpg

 

Więcej informacji, oraz możliwość uruchomienia wersji jednorazowej pod adresem: https://www.orange.pl/view/oferta-na-karte#bez-limitu-25-obecny-klient Po kliknięciu w link wystarczy wybrać np. "Obecny Klient" i następnie kliknąć na "Bez limitu za 25zł". Oczywiście można prosto uruchomić pakiet w Mój Orange.

 

__________

Ze względu na poczytność tematu, został on zaktualizowany w związku ze zmianami w ofercie - moderator Kinga

 

 

 

 

37 ODPOW. 37

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2802
  • 6985
  • 182

Rozmowy i SMSy bez limitu + GB

To ja ponarzekam, że nie ma w pakiecie MMSów 😞


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Rozmowy i SMSy bez limitu + GB

@Katani1, a ja nie narzekam i mi bardzo ta promocja pasuje, chodź masz trochę racji. Ale stacjonarne wchodzą w zakres Emotikon: Szczęśliwy, obniżona cena naprawdę wygląda dobrze.

Zastanawia mnie jedno, dlaczego nie obniżyli ceny w Promocji gdzie występują same "Rozmowy i SMSy bez limitu", tutaj mamy dalej 30,00zł.

 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2802
  • 6985
  • 182

Rozmowy i SMSy bez limitu + GB

Pewnie nad tym intensywnie pracują 🙂  Mi i tak wystarcza 200 min i sms za 14 zł., tutaj też mogłyby być jakieś MMSy.


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Rozmowy i SMSy bez limitu + GB

200 minut dla mnie o wiele za mało, a już na pewno chodzi o to żeby się nie ograniczać. Dodatkowo wprowadzili staż w sieci jeśli chodzi o GB, co ma na celu pewnie zachęcić klientów na kartę do pozostania w sieci Emotikon: Szczęśliwy

 

Poniżej 1 roku15 GB 
Od 1 roku do 3 lat17 GB 
Powyżej 3 roku

20 GB

 

Ważność usługi i stanu GB można sprawdzić przez wpisanie na klawiaturze telefonu kodu *102*75*01# (opcja bezpłatna).

 

 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2802
  • 6985
  • 182

Rozmowy i SMSy bez limitu + GB

Internet w telefonie mam z bonusów za doładowanie, więc nie potrzebuję. Nie ograniczam się, po prostu tyle mi starcza. W ogóle dziwne, że w prepaid nie ma żadnego pakietu MMSów, no chyba, że o takim nie wiem.


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 1436
  • 6227
  • 42

Rozmowy i SMSy bez limitu + GB


Ron napisał(-a):

Zastanawia mnie jedno, dlaczego nie obniżyli ceny w Promocji gdzie występują same "Rozmowy i SMSy bez limitu", tutaj mamy dalej 30,00zł.

 


Podobna sytuacja z tylko że same rozmowy bez SMS i GB. 
 
Rozmowy bez limitu do wszystkich (31 dni)
 

Dzwoń bez limitu do wszystkich sieci komórkowych w Polsce przez cały miesiąc. 
Usługa wyklucza się z usługą Rozmowy bez limitu do wszystkich 7 dni i wersją cykliczną usługi Rozmowy bez limitu do wszystkich 31 dni

Ile to kosztuje:
-  aktywacja usługi 25,00 zł jednorazowo
Czy z cyklicznej usługi "Rozmowy i SMSy bez limitu" za 30zł/miesiąc mogę jakoś płynnie wskoczyć na tę usługę za 25zł włączenie z internetem? 

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Rozmowy i SMSy bez limitu + GB

@tolek, musisz dezaktywować posiadaną usługę i aktywować nową Rozmowy i SMSy bez limitu + GB  Emotikon: Szczęśliwy


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Rozmowy i SMSy bez limitu + GB

A wie kolega jak tego dokonać? Emotikon: Szczęśliwy


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Rozmowy i SMSy bez limitu + GB

Przy kolejnym zakupie/odnowieniu powinno samo wskoczyć o ile ten sam wariant.


By mieć internet warto poczekać na koniec i ostatniego dnia wyłączyć bez netu i włączyć z netem. Kody są w regulaminie na stronie wyżej.