Nie mo偶na wy艣wietli膰 tego wid偶eta.

Rozmowy i SMSy bez limitu + GB

Ron

Poziom 30, Ekspert
  • 2016
  • 1770
  • 81

馃敂 Edit.:
UWAGA! Pakiet dost臋pny tylko dla numer贸w, kt贸re zosta艂y aktywowane w Orange na kart臋 przed 19/09/2019. Dla nowych klient贸w, oraz tych, dla kt贸rych ten pakiet nie spe艂nia wszystkich potrzeb mamy nowa us艂ug臋 rozszerzon膮 o pakiet  MMS-贸w bez limitu - Rozmowy, SMS-y i MMS-y bez limitu do wszystkich + pakiet GB za 30z艂. Szczeg贸艂y w Bazie wiedzy.

Dodatkowo obecnie trwa promocja,  kt贸ra trwa od 16 stycznia 2020 do 29 lutego 2020 w艂膮cznie. W tym czasie ka偶dy Klient Orange na kart臋 mo偶e w艂膮czy膰 us艂ug臋 "Rozmowy, SMS-y i MMS-y bez limitu + 15 GB鈥 na 31 dni w cenie obni偶onej z 30 zna 15 z艂.

Mo偶na powiedzie膰, 偶e nareszcie Emotikon: Szcz臋艣liwy Dobrze to wygl膮da...

Rozmowy i SMSy bez limitu oraz GB.

Jest taniej 25,00z艂 za 31 dni. Emotikon: Szcz臋艣liwy

...Us艂uga promocyjna dost臋pna dla Abonent贸w taryf Orange YES, Orange POP, Orange ONE, Orange SMART na kart臋, Nowe Orange GO, Orange Free na kart臋 oraz Abonent贸w oferty Zetafon lub Minutofon...

be .jpg

Wi臋cej informacji, oraz mo偶liwo艣膰 uruchomienia wersji jednorazowej pod adresem: https://www.orange.pl/view/oferta-na-karte#bez-limitu-25-obecny-klient Po klikni臋ciu w link wystarczy wybra膰 np. "Obecny Klient" i nast臋pnie klikn膮膰 na "Bez limitu za 25z艂". Oczywi艣cie mo偶na prosto uruchomi膰 pakiet w M贸j Orange.

Ze wzgl臋du na poczytno艣膰 tematu, zosta艂 on zaktualizowany w zwi膮zku ze zmianami w ofercie - moderator Kinga

34 ODPOW. 34
Highlighted

Poziom 31, Ekspert
  • 1923
  • 2172
  • 118

To ja ponarzekam, 偶e nie ma w pakiecie MMS贸w :catsad:

Highlighted
Ron

Poziom 30, Ekspert
  • 2016
  • 1770
  • 81

@Katani1, a ja nie narzekam i mi bardzo ta promocja pasuje, chod藕 masz troch臋 racji. Ale stacjonarne wchodz膮 w zakres Emotikon: Szcz臋艣liwy, obni偶ona cena naprawd臋 wygl膮da dobrze.

Zastanawia mnie jedno, dlaczego nie obni偶yli ceny w Promocji gdzie wyst臋puj膮 same "Rozmowy i SMSy bez limitu", tutaj mamy dalej 30,00z艂.

Highlighted

Poziom 31, Ekspert
  • 1923
  • 2172
  • 118

Pewnie nad tym intensywnie pracuj膮 :cathappy:  Mi i tak wystarcza 200 min i sms za 14 z艂., tutaj te偶 mog艂yby by膰 jakie艣 MMSy.

Highlighted
Ron

Poziom 30, Ekspert
  • 2016
  • 1770
  • 81

200 minut dla mnie o wiele za ma艂o, a ju偶 na pewno chodzi o to 偶eby si臋 nie ogranicza膰. Dodatkowo wprowadzili sta偶 w sieci je艣li chodzi o GB, co ma na celu pewnie zach臋ci膰 klient贸w na kart臋 do pozostania w sieci Emotikon: Szcz臋艣liwy

Poni偶ej 1 roku15 GB 
Od 1 roku do 3 lat17 GB 
Powy偶ej 3 roku

20 GB

Wa偶no艣膰 us艂ugi i stanu GB mo偶na sprawdzi膰 przez wpisanie na klawiaturze telefonu kodu *102*75*01# (opcja bezp艂atna).

Highlighted

Poziom 31, Ekspert
  • 1923
  • 2172
  • 118

Internet w telefonie mam z bonus贸w za do艂adowanie, wi臋c nie potrzebuj臋. Nie ograniczam si臋, po prostu tyle mi starcza. W og贸le dziwne, 偶e w prepaid nie ma 偶adnego pakietu MMS贸w, no chyba, 偶e o takim nie wiem.

Highlighted

Poziom 20, Pasjonat
  • 153
  • 242
  • 3

Ron napisa艂(-a):

Zastanawia mnie jedno, dlaczego nie obni偶yli ceny w Promocji gdzie wyst臋puj膮 same "Rozmowy i SMSy bez limitu", tutaj mamy dalej 30,00z艂.

Podobna sytuacja z tylko 偶e same rozmowy bez SMS i GB. 

Rozmowy bez limitu do wszystkich (31 dni)

Dzwo艅 bez limitu do wszystkich sieci kom贸rkowych w Polsce przez ca艂y miesi膮c. 
Us艂uga wyklucza si臋 z us艂ug膮 Rozmowy bez limitu do wszystkich 7 dni i wersj膮 cykliczn膮 us艂ugi Rozmowy bez limitu do wszystkich 31 dni

Ile to kosztuje:
-  aktywacja us艂ugi 25,00 z艂 jednorazowo
Czy z cyklicznej us艂ugi "Rozmowy i SMSy bez limitu" za 30z艂/miesi膮c mog臋 jako艣 p艂ynnie wskoczy膰 na t臋 us艂ug臋 za 25z艂 w艂膮czenie z internetem? 
Highlighted
Ron

Poziom 30, Ekspert
  • 2016
  • 1770
  • 81

@tolek, musisz dezaktywowa膰 posiadan膮 us艂ug臋 i aktywowa膰 now膮 Rozmowy i SMSy bez limitu + GB  Emotikon: Szcz臋艣liwy

Highlighted

Poziom 5, Obserwator
  • 1
  • 0
  • 0

A wie kolega jak tego dokona膰? Emotikon: Szcz臋艣liwy

Highlighted

Poziom 40, Guru *****
  • 26084
  • 15988
  • 1159

Przy kolejnym zakupie/odnowieniu powinno samo wskoczy膰 o ile ten sam wariant.

By mie膰 internet warto poczeka膰 na koniec i ostatniego dnia wy艂膮czy膰 bez netu i w艂膮czy膰 z netem. Kody s膮 w regulaminie na stronie wy偶ej.