Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Rejestracja numeru na kartę


Poziom 4, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Rejestracja numeru na kartę

Mam informację, że można dane do rejestracji numeru na kartę wpisać na stronie www.zarejestrujnumer.pl w formularzu, którego niestety na stronie nie ma.

49 ODPOW. 49

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Rejestracja numeru na kartę

Skąd takie info? na stronie niczego nie ma.
Możesz coś grzebią bo strona tamta dziś nieco zamula.

Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

Rejestracja numeru na kartę

@Jacek1, taka opcja była, potem zniknęła, pojawiła się na nowo, i ponownie zniknęła. Za pośrednictwem formularza, można było jednak tylko generować formularz, który następnie i tak trzeba było zanieść do salonu...
Anonim

Nie dotyczy

Rejestracja numeru na kartę

@Jacek1 Orange chyba pracuje nad podobnym formularzem jaki jest u konkurencji, u czerwonej dziewicy, ale....też na moment widziałem ten formularz. Ale uwierz...rejestracja trwa ok 3-5 minut, więc.........pozdrawiam. 


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Rejestracja numeru na kartę

No to prosze mi doradzic.

Mieszkam za granica mam numer w orange,

potrzebuje tego numeru gdyz posiadam konto w polskim banku. numer telefoniczny jest mi porzebny do dokonywania platnosci bankowych (kod SMS).

jak mam zarejestrowac numer....osobicie udac sie do salonu orange w polsce??

troszke dziwne ze nie ma opcji rejestracji przez internet!!!!!

Help me pleaseEmotikon: Szczęśliwy

Anonim

Nie dotyczy

Rejestracja numeru na kartę

A masz kogoś w Polsce?? Możesz zarejestrować ten numer na mamę, siostrę, brata. Chyba że napisz poprostu wiadomość do BOK jak rozwiązać ten problem. Pozdrawiam. 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Rejestracja numeru na kartę

@jimmmmy: ludzie wybrali w ostatnich wyborach kogo wybrali. Teraz mamy tego skutki.
Niestety weryfikacja póki co nie jest dostępna, bo żaden z operatorów nie ma dostępu to bezpiecznych podpisów elektronicznych. Poza tym nie wiem czy taki masz (a założenie i tak możliwe tylko w PL).

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Rejestracja numeru na kartę

A no właśnie... Wierzcie nam, @Jacek1, @jimmmmy, gdy dowiedzieliśmy się, że rejestracja będzie konieczna to chcieliśmy ją maksymalnie uprościć, realizować przez internet, a nawet telefonicznie czy przez SMS. Decyzja o konieczności odwiedzenia salonu czy innego punktu sprzedaży nie była nasza - wynika z "ustawy antyterrorystycznej", do której wszyscy operatorzy mają obowiązek się dostosować.
Anonim

Nie dotyczy

Rejestracja numeru na kartę

@Artur a co właśnie z takimi osobami jak kolega?? Mają specjalnie zjechać do kraju by zarejestrować numer?? W takich przypadkach powinny być jakieś "ustępstwa" i pomoc z Waszej strony. Ja uważam że dla takich osób powinna być przygotowana specjalna strefa rejestracji - mamy za granicami kraju troszkę ludzi. Proponuję dla tych osób możłiwość rejestracji przez Internet. Po wypełnieniu formularza on-line Wasz pracownik kontaktowałby się z tą osobą i telefonicznie weryfikował dane. Przecież Wasze systemy potrafią zweryfikować gdzie w danym momencie jest Wasz klient?? 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Rejestracja numeru na kartę

Ja mam wyjście, ale ciiiii.

Wyciągnij kartę sim i spisz długi numer seryjny karty sim.
Poproś znajomego w Polsce by poszedł do Salonu Orange, kiosku Ruchu, Poczty Polskiej i poprosił po ludzku (nie na chama) o rejestrację (na kogoś kto jest w Polsce).
Jak się nie uda, spróbować gdzieś indziej.

Może raz się nie uda, ale ktoś może po ludzku podejdzie do sprawy, przecież do aktywnych numerów wystarczy numer i karta sim. Plus dane.