Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Problem z WAP

ROZWIĄZANE

Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 13
  • 16
  • 0

Problem z WAP

Cześc wszystkim mam na imię Damian, technologiami telefonii komórkowej interesuje od momentu kupna mojego pierwszego telefonu Boscha z rynku angielskiego a którego kupiłem w 2002 roku. Obecnie użytkuję Nokię 3510i ponieważ zatęskniłem za dawnymi telefonami a że, znalazłem na Allegro Nokię w dobrym stanie to ją kupiłem. Z ustawień telefonu wywnioskowałem iż oryginalnie była w sieci ERA obecnie T-mobile, niestety po prawidłowym skonfigurowaniu telefonu nie można wejśc w przeglądarkę WAP certyfikaty w telefonie zostały wszystkie usunięte ale mms odbiera normalnie co testowałem. Wiem że, to temat o przywitaniu się ale czy w tym temacie uzyskam odpowiedź czy brak ceryfikatów w telefonie może być powodem iż nie można wejśc w przeglądarkę WAP czy sieć już nie obsługuje przeglądarek WAP. Obecnie mam taryfę Orange POP i dobrze że, sieć zostawiła tą taryfę to jest taka pamiątką po dawnej sieci Idea. Pozdrawiam

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36193
  • 1366

Problem z WAP

Obecnie protokół/apn wap jest wycofywany. Na początek sugerowałbym kontakt z BOK przez Mój Orange lub dział techniczny z infolinii z pytaniem czy na Twoim numerze jest aktywny punkt dostępu wap. Jeśli nie, może być problem z jego włączeniem, z tego co się orientuje nie jest już wspierany.

Jeśli jest aktywny, to ręcznie (przez sms na 99% już może nie działać) skonfiguruj profil wap zgodnie z info na stronie http://ustaw.orange.pl/.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

7 ODPOW. 7

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36193
  • 1366

Problem z WAP

Obecnie protokół/apn wap jest wycofywany. Na początek sugerowałbym kontakt z BOK przez Mój Orange lub dział techniczny z infolinii z pytaniem czy na Twoim numerze jest aktywny punkt dostępu wap. Jeśli nie, może być problem z jego włączeniem, z tego co się orientuje nie jest już wspierany.

Jeśli jest aktywny, to ręcznie (przez sms na 99% już może nie działać) skonfiguruj profil wap zgodnie z info na stronie http://ustaw.orange.pl/.
Anonim

Nie dotyczy

Problem z WAP

Nic dodać, nic ująć do odpowiedzi od @Piotrekk85

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36193
  • 1366

Problem z WAP

Ja mógłbym rozwinąć temat, ale do tego co napisałem trzeba zacząć 🙂

Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 13
  • 16
  • 0

Problem z WAP

Napisałem już do BOK-u i jestem ciekawy odpowiedzi, swoją drogą szkoda że, sieci wycofują się z ofert które kiedyś oferowali. Mam też pytanie jeśli nie będę miał aktywnego punktu apn i tym samym nie będę mógł korzystać z przeglądarki to mogę zapomnieć o pobieraniu np. gier java z Wapstera?. 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36193
  • 1366

Problem z WAP

W Twoim wypadku trzeba zmienić ręcznie w profilu apn słowo wap na internet i na 99% powinno działać.
Wapster już i tak w większości wypadków nie korzysta ze stron wap, tylko dostosowanych stron internetowych.
PS. Wapster ma jakieś nowe gry na stare nokie? dawno tam nie zaglądałem

Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 13
  • 16
  • 0

Problem z WAP

Czy są to nie jestem pewien ale warto sprawdzić, na pewno są stare kultowe gry które kiedyś w nie grałem. Dzięki za podpowiedź sprawdzę to


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36193
  • 1366

Problem z WAP

Kiedyś na Wapsterze była fajna opcja - za sprzedaż danych do marketingu była raz na miesiąc gra. Ale już chyba tego nie ma.