Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przeniesienie numeru


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Przeniesienie numeru

Najlepiej robić to przez internet. Właśnie jestem w trakcie i nie ma mowy o pomyłce. Emotikon: Szczęśliwy


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 41
  • 20
  • 0

Przeniesienie numeru


@spironapisał(-a)

Na mój nos na 99% coś salon pokręcił. Ponieważ poprzedniego wniosku jakby nie było więc złożyłbym nowy, jak gdyby nic się nie wydarzyło. Można też zaczekać na wyniki dochodzenia...


Zobaczę czy dziś albo jutro się w ogóle do mnie odezwą.

 

@Ron napisał(-a)

Najlepiej robić to przez internet. Właśnie jestem w trakcie i nie ma mowy o pomyłce. Emotikon: Szczęśliwy

Bo jeśli nie to zrobię tak jak @Ron wspomniał - złożę kolejny wniosek o przeniesienie, ale przez internet.

 

Tylko co w tym przypadku będzie, bo jeden numer tymczasowy już mam, nie będzie to jakoś kolidowało jak złoże kolejny wniosek...?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Przeniesienie numeru

Lepiej nie składać wniosku przez internet jeśli sprawa nie jest wyprostowana. Można skorzystać z pomocy UKE - temat przenoszenia numerów jest szybko realizowany.

Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 41
  • 20
  • 0

Przeniesienie numeru


@Piotrekk85napisał(-a)
Lepiej nie składać wniosku przez internet jeśli sprawa nie jest wyprostowana. Można skorzystać z pomocy UKE - temat przenoszenia numerów jest szybko realizowany.

Rozumiem, że sama mam tam opisać całą sprawę. Czy mogę tam również załączyć ksero wniosku o przeniesienie numeru, które otrzymałam od Orange 22 października 2018 r.?


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 41
  • 20
  • 0

Przeniesienie numeru

@Piotrekk85 Czy można wycofać wniosek o przeniesienie numeru w Orange, skoro Heyah niby go nie dostało?

I czy można potem ewentualnie złożyć nowy wniosek przez internet?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Przeniesienie numeru

W ogólności można. Ale to najlepiej zrobić na piśmie (przez salon lub pocztę). Tylko tutaj to może zagmatwać sprawę. Bo informacje które przekazujesz na forum są sprzeczne:
- jeśli w numer w Heyah działa (nawet w jedną stronę na odbiór) to przeniesienie nie zostało zrealizowane
- napisałaś, że numer tymczasowy został źle podpięty - to przeniesienie i tak powinno być zrealizowane (karta sim z heyah wyłączona).

Można próbować wszystko, tylko "na własną odpowiedzialność". Jeszcze mam do Ciebie pytanie: powinnaś z salonu dostać papier (jedna strona A4 zwykle) dotycząca wniosku o przeniesienie numeru z Heyah. Czy mogłabyś sprawdzić czy wpisany numer u Ciebie w domu w papierach jest poprawny? może sprzedawca pomylił się z jedną cyfrą?

Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 41
  • 20
  • 0

Przeniesienie numeru


@Piotrekk85napisał(-a)
W ogólności można. Ale to najlepiej zrobić na piśmie (przez salon lub pocztę). Tylko tutaj to może zagmatwać sprawę. Bo informacje które przekazujesz na forum są sprzeczne:
- jeśli w numer w Heyah działa (nawet w jedną stronę na odbiór) to przeniesienie nie zostało zrealizowane
- napisałaś, że numer tymczasowy został źle podpięty - to przeniesienie i tak powinno być zrealizowane (karta sim z heyah wyłączona).

Można próbować wszystko, tylko "na własną odpowiedzialność". Jeszcze mam do Ciebie pytanie: powinnaś z salonu dostać papier (jedna strona A4 zwykle) dotycząca wniosku o przeniesienie numeru z Heyah. Czy mogłabyś sprawdzić czy wpisany numer u Ciebie w domu w papierach jest poprawny? może sprzedawca pomylił się z jedną cyfrą?

Numer w Heyah działa zarówno na połączenia wychodące i przychodzące, bo cały czas jest w użytku.

To właśnie tego z Heyah nie chcą mi podpiąć na tymczasowy numer z Orange.

A numer sprawdzałam jeszcze u nich w salonie, tj. 22 października i wszystko się zgadza.

 

Jedyne co za każdym razem się dowiaduje jak idę do salonu to, to że mam czekać... Ale ile można zaraz 3 tygodnie miną, a numer nadal nie przeniesiony


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Przeniesienie numeru

To już decyzję zostawiam Ci - ew. może masz w swoim mieście inny salon? wtedy można dać przeniesienie na następny dzień i nie czekać na kuriera.

Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 41
  • 20
  • 0

Przeniesienie numeru


@Piotrekk85napisał(-a)
To już decyzję zostawiam Ci - ew. może masz w swoim mieście inny salon? wtedy można dać przeniesienie na następny dzień i nie czekać na kuriera.

Tylko jeden salon jest... I zawsze dostaję informacje, aby czekać. Mieli w ciągu 2 dni się skontaktować to żadnego telefonu nie dostałam.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Przeniesienie numeru

A na czacie/infolinii próbowałaś coś dowiedzieć się więcej?