Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przeniesienie numeru


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 41
  • 20
  • 0

Przeniesienie numeru


@Piotrekk85napisał(-a)
A na czacie/infolinii próbowałaś coś dowiedzieć się więcej?

Stale to samo, że numer który mam z Heyah jest nieaktywny... A jak wyjaśniam to na infolinii Heyah to nie wspominają nic, że numer jest nieaktywny; tylko twierdzą, że żaden wniosek o przeniesienie tego numeru do nich nie wpłynął.

Zapewne jak przejdę się jutro do salonu to i tak nic nowego nie będą wiedzieć.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36193
  • 1366

Przeniesienie numeru

Nie wiem co radzić....

Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 41
  • 20
  • 0

Przeniesienie numeru


@Piotrekk85napisał(-a)
Nie wiem co radzić....

No sama już nie wiem co dalej...


Zespół Nasz Orange
  • 2930
  • 10916
  • 64

Przeniesienie numeru

U nas wniosek jest odrzucony z powodu informacji z Heyah, iż numer jest nieaktywny? Dobrze rozumiem?


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 41
  • 20
  • 0

Przeniesienie numeru


@Wojciechnapisał(-a)

U nas wniosek jest odrzucony z powodu informacji z Heyah, iż numer jest nieaktywny? Dobrze rozumiem?


Niby tak, bo 2 listopada było składane zgłoszenie jak wcześniej załączyłam zdjęcie, i bodajże we wtorek dzwonili z infolinii, a jak poszłam do salonu to powiedzieli, że zgłoszenie zamknięto i numeru nie przeniesiono. Napisali zgłoszenie do BOK`u i w ciągu 2 dni mieli zadzwonić, a telefonu jak nie było tak nie ma...


Zespół Nasz Orange
  • 2930
  • 10916
  • 64

Przeniesienie numeru

To w takim razie najlepiej poczekać na odpowiedź ze zgłoszenia. Do tego czasu nic nie robić. Zobaczymy jaka będzie odpowiedź po wglądzie w Twoje dane. Daj znać jaki będzie finał zgłoszenia.


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 41
  • 20
  • 0

Przeniesienie numeru


@Wojciechnapisał(-a)

To w takim razie najlepiej poczekać na odpowiedź ze zgłoszenia. Do tego czasu nic nie robić. Zobaczymy jaka będzie odpowiedź po wglądzie w Twoje dane. Daj znać jaki będzie finał zgłoszenia.


No zobaczymy czy w ogóle ktoś zadzwoni, bo jedyny telefon jaki dostałam to po dwóch tygodniach, że numeru nie przeniosą i mam kontaktować się z infolinią Heyah.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36193
  • 1366

Przeniesienie numeru

A zgłoszenie na mój Orange jest już zamknięte?

Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 41
  • 20
  • 0

Przeniesienie numeru


@Piotrekk85napisał(-a)
A zgłoszenie na mój Orange jest już zamknięte?

Widnieje coś takiego: "Zgłoszenie jeszcze nie zostało przyjęte do realizacji. Jeśli chcesz, możesz je jeszcze anulować."


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36193
  • 1366

Przeniesienie numeru

Dziwny ten status po tylu dniach. Spróbowałbym albo zarządać na infolinii kontaktu z dyżurującym kierownikiem sekcji (w dzień) albo napisz do biura prasowego z prośbą o pomoc.