Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Problem ze starterem "Wybierz swój numer"

ROZWIĄZANE

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3210
  • 7456
  • 135

Problem ze starterem "Wybierz swój numer"

Zgłoś na CZACIE do Obsługi Klienta, mają możliwość przekazania informacji do odpowiednich ludzi Emotikon: Szczęśliwy


Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

Problem ze starterem "Wybierz swój numer"

@Adam22, potwierdzam słowa @Ron. Wejdz na https://orange.pl/view/kontakt na czata i poproś o przekazanie zgłoszenia do działu technicznego. Będzie potrzebny numer karty sim ze startera.

Jesli ktoś jeszcze, ma taki problem, również prosimy o zgłoszenie. Im więcej przykładów, tym generalnie lepiej, bo pozwala łatwiej określić gdzie dokładnie leży przyczyna.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 4
  • 0

Problem ze starterem "Wybierz swój numer"

Zgłoszenie poszło problem identyczny na 2 starterach i dwóch telefonach smartphonie i klasycznym telefonie z obsługą STK.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32312
  • 36172
  • 1366

Problem ze starterem "Wybierz swój numer"

A jesteś w Polsce czy za granicą?

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 4
  • 0

Problem ze starterem "Wybierz swój numer"

Ja jestem w Polsce. Sprawdzalem przed chwila karte i problem nadal wystepuje. Tak jak sugerowaliscie zglosilem ten problem na czacie i trzeba poczekac. Osoba z serwisu napisala, ze przekaze to kierownikowi jako podejrzenie jakiejs awarii systemu. Dzieki za podpowiedzi.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 4
  • 0

Problem ze starterem "Wybierz swój numer"

Też jestem w kraju. Telefon wysyła jakieś sms`y obecnie po 2h mam ponad 1300 smsów zwrotnych o treści zarejestruj numer aby wysyłać sms`y, 

Komendy USSD nie działają wysyłanie smsów też, połączenie z infolinią również. Chyba tylko działają poł. alarmowe, nie sprawdzałem tego 


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 4
  • 0

Problem ze starterem "Wybierz swój numer"

i jak bo u mnie dalej nic się nie zmieniło 


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Problem ze starterem "Wybierz swój numer"

U mnie nadal tragedia 


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3210
  • 7456
  • 135

Problem ze starterem "Wybierz swój numer"

Zgłoście Reklamację wszyscy, to problem będzie szybko rozwiązany. Emotikon: Szczęśliwy


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 4
  • 0

Problem ze starterem "Wybierz swój numer"

tak szybko może na tym całym czacie ;P. Ale na reklamacje mają 7 dni a w praktyce 14 dni