Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Problem z aktywacją pakietu.

ROZWIĄZANE

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 6
  • 6
  • 0

Problem z aktywacją pakietu.

Witam!
Zakupiłem starter Orange Free na kartę 20zł. Dokupilem doładowanie za 5zł, więc sympatycznie (co oczywiste) mam na koncie głównym 25 zł. Chciałem aktywować pakiet Bez limitu + 15GB 25zł/30 dni. Niestety pojawił się komunikat o następującej treści: "Opłata za włączenie usługi (25zl) pobierana jest z Twojego konta głównego, na którym masz obecnie 25zl. Doładuj konto i spróbuj ponownie włączyć usługę. " Jak mam to rozumieć i co mam zrobić aby aktywować ową usługę ?
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Problem z aktywacją pakietu.

@thesuperbiker, tak to standard do jutra się może aktualizować Mój Orange. Polecam kody *124*#

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

18 ODPOW. 18

Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 426
  • 1025
  • 6

Problem z aktywacją pakietu.

Wyłącz i włącz ponownie telefon i ponownie aktywuj usługę. Może pomoże. Jeśli nie zaloguj się do Mój Orange i tam aktywuj pakiet. Jeśli to nie pomoże skontaktuj się z bok. 


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Problem z aktywacją pakietu.

@thesuperbiker, Chyba czeka Cie jeszcze jedno doładowanie, ale na początek wyślij SMSa lub wykonaj połączenie, aby aktywować usługi na numerze. Emotikon: Szczęśliwy


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 426
  • 1025
  • 6

Problem z aktywacją pakietu.

Dokładnie, chyba trzeba wykonać dwa doładowania dopiero wtedy będziesz miał możliwość zakupu pakietu. 


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 6
  • 6
  • 0

Problem z aktywacją pakietu.

Teraz to już w ogóle jest super, pakiet sam się aktywował...tylko szkoda że nie ten, na którym mi zależało, tylko jakiś za 9zł. Podejrzewam, że pozostaje go wyłączyć, doładować i aktywować ten właściwy?

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Problem z aktywacją pakietu.

Nie chodzi o 2 doładowania Emotikon: Szczęśliwy @thesuperbiker, masz 25 zł na koncie, ale po aktywacji startera nie zostały wykonane aktywności, czyli połączenie wychodzące lub SMS, które spowodują aktywność numeru (usług wychodzących).

 

 


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 426
  • 1025
  • 6

Problem z aktywacją pakietu.

Skontaktuj się z BOK i może da się dezaktywować pakiet (pieniążki wrócą na konto)i włączyć ten właściwy. Zainstaluj sobie aplikację Mój Orange i rozpocznij Czat z doradcą. 


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 6
  • 6
  • 0

Problem z aktywacją pakietu.

No rzecz w tym, że już nie mam, ponieważ aktywował się jakiś pakiet, którego aktywować zamiaru nie miałem.

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 6
  • 6
  • 0

Problem z aktywacją pakietu.

Doradcy do 21... Chyba jutro spróbuję:)

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Problem z aktywacją pakietu.

@thesuperbiker, najpierw 1. wykonaj połączenie, wyślij SMSa, 2. Dezaktywuj pakiet za 9 zł, 3. Doładuj ponownie do brakujących 25 zł i 4. Aktywuj właściwy pakiet za 25 zł.

 

Ewentualnie teraz pozostaje kontakt z BOK jak pisze @nikodem_dyzma, to zmienią na właściwy pakiet.