Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Połączenia z Kubą


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 0
  • 0

Połączenia z Kubą

Witam.
Aktualnie mieszkam i pracuję na Kubie i od jakiegoś czasu z mojego Orange Free na kartę nie mogę wykonywać połączeń na kubańskie numery. Słyszałam o aferze dot. opłat naliczanych za oddzwanianie na egzotyczne numery, ale automatyczne blokowanie takich połączeń dla wszystkich użytkowników to złamanie regulaminu przez operatora (teraz nawet moja rodzina z Polski nie może zadzwonić na mój kubański nr!!). Ktoś ma pomysł jak ściągnąć tę przeklętą blokadę?!?!
45 ODPOW. 45
Anonim

Nie dotyczy

Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 439
  • 1112
  • 13

Połączenia z Kubą

Z całym szacunkiem - to nie jest odpowiedź na jej pytanie. Artykuł, do którego podałeś link, opisuje problem, który autorka wątku zna (pisze o tym w swoim poście), ale ona pyta o to, co ma zrobić, aby jej rodzina mogła zadzwonić do niej (kiedy jest na Kubie), co uniemożliwia automatyczna (jak się wydaje) blokada kubańskich numerów.

 

@Anka888

 

A może postawić na alternatywne formy komunikacji? Czy masz na Kubie dostęp do Internetu? Może jakieś telefony / komunikatory internetowe (nazw nie wymieniam, bo mi za reklamę nie płacą ;-)? Na pewno wyjdzie taniej…


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32312
  • 36175
  • 1366

Połączenia z Kubą

Nie ma takich blokad. A co się dzieje po wybraniu numeru?

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 0
  • 0

Połączenia z Kubą

Niestety Internet nie jest tutaj powszechny, ani tani... A po wybraniu jakiegokolwiek kubańskiego numeru podaje komunikat, że połączenia z wybranym numerem są obecnie zablokowane ;/
Anonim

Nie dotyczy

Połączenia z Kubą

@Anka888Orange Free na kartę masz z Polski ?


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Połączenia z Kubą

@Anka888 pozwolisz na pytanie, czy Twoja rodzina w kraju dzwoni z numerów Orange, ma ktoś możliwość sprawdzenia, czy inne sieci też blokują? Poza tym, jeśli mają problem z połączeniem, czy próbowali wyjaśnić sprawę w BOK (niezależnie od sieci) ?

 


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 0
  • 0

Połączenia z Kubą

Karta kupiona podczas pobytu w Polsce. Znajomi, którzy mają Orange też próbowali dzwonić i mają taki sam komunikat. Nie wiem jak w przypadku innych operatorów. Ja próbowałam skontaktować się z BOK przez aplikację Mój Orange - tam jest opcja czatu z pracownikami - ale albo nie łączy, albo żaden pracownik nie jest dostępny. Dlatego w końcu po 3 dniach nieudanych prób kontaktu z nimi, zadałam pytanie na forum.
Anonim

Nie dotyczy

Połączenia z Kubą

Nie wiem skąd piotrekk85 ma info że nie ma blokady ? http://www.telepolis.pl/wiadomosci/klienci-orange-nie-zaplaca-za-oddzwanianie-na-kubanskie-numery-os...

Jak @Anka888 numer loguje się w sieci kubańskiej a nie polskiej.


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 439
  • 1112
  • 13

Połączenia z Kubą

Ale gdzie w tym tekście widzisz informację o blokadzie? Podobnie jak w pierwszym wrzuconym przez Ciebie tekście mowa tam jest o tym, że był taki problem i że Orange anulowało opłaty. Ani słowa o blokadzie / braku blokady kubańskich numerów…