Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Połączenia z Kubą


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32329
  • 36268
  • 1366

Połączenia z Kubą

A masz środki na numerze? więcej niż 25 zł czy mniej? jak nie wiesz jak sprawdzić to wstukaj kod *124*# i zielona słuchawka.

Problemy należy zgłosić do działu technicznego operatora. Jeśli problem jest z dodzwonieniem się na polski numer na Kubie, to może jeśli czat nie działa, to wyślij maila na bok@orange.pl - podaj dane na kogo numer jest zarejestrowany, numer telefon, opis sprawy, kilka przykładów (jaki numer, data, godzina, otrzymany komunikat) kto nie mógł się do Ciebie dodzwonić.

Jeśli problem ma rodzina z Polski by dzwonić na kubański numer, to powinni zgłosić u swojego operatora. I też mieć konkret - numer, data, godzina, otrzymany komunikat np. sygnał zajętości).

Żadnych blokad nie było zakładanych w związku z naciągaczami. Chyba, że ktoś sam założył blokadę na połączenia międzynarodowe (ale bez zgody klienta takich blokad nie można zakładać).

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 0
  • 0

Połączenia z Kubą

Mam ponad 50pln na koncie. Dzwonie zarowno bezposrednio na +53... jak i uzywajac kodu *123*0053...# i dalej komunikat "przepraszamy polaczenie z wybranym numerem jest obecnie zablokowane". Zobaczymy kiedy i co racza odpisac pracownicy bok... porazka...

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32329
  • 36268
  • 1366

Połączenia z Kubą

A spróbuj wybrać 0053... ?

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 0
  • 0

Połączenia z Kubą

Dalej to samo...

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32329
  • 36268
  • 1366

Połączenia z Kubą

A możesz spróbować ręcznie wybrać innego operatora w roamingu na Kubie czy jest jeden?

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 0
  • 0

Połączenia z Kubą

Jest tylko 1. A poza tym wczesniej nie mialam problemu z dzwonieniem z mojego numeru. To zaczelo sie na poczatku stycznia

Pracuję w Orange
  • 866
  • 1047
  • 73

Połączenia z Kubą

Na Kubie jest dostępna dla Klientów Orange tylko C-Com. Będąc w pracy przeglądałem, czy są jakieś zgłoszenia Klientów z Kuby, ale nie ma żadnych. Komunikatów o blokowaniu numerów z Kuby też nie posiadamy. W tym przypadku najlepiej by było się skontaktować z nami i podać przykład takiego połączenia wychodzącego na numer należacy do kubańskiej sieci.


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 0
  • 0

Połączenia z Kubą

Na Kubie jedyna siec dostepna DLA WSZYSTKICH to Cubacel. Wyslalam zgloszenie do bok, ale maja 7 dni na odpowiedz, a ja dalej bez kontaktu :((
Anonim

Nie dotyczy

Połączenia z Kubą

@Anka888Jak wygląda twój problem ? Sprawdź proszę, czy któryś z powyższych wpisów jest odpowiedzią na Twój temat. Jeżeli tak, oznacz go proszę jako rozwiązanie. Dzięki temu inni użytkownicy będą mogli szybko znaleźć interesującą ich odpowiedź.


Pracuję w Orange
  • 866
  • 1047
  • 73

Połączenia z Kubą

Otrzymaliśmy teraz komunikat, że czasowo połączenia na kubańskie numery została zablokowana. Jest to ze względów bezpieczeństwa, w związku z komunikatem: https://biuroprasowe.orange.pl/informacje-prasowe/klienci-orange-polska-zaplaca-oddzwanianie-kubansk...