Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Problem po przeniesieniu numerów do Orange, mam udać się do salonu aby zarejestrować numery.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 16
  • 0

Problem po przeniesieniu numerów do Orange, mam udać się do salonu aby zarejestrować numery.

Witam wszystkich serdecznie!  Zwracam się do Was z prośbą o pomoc. 9 marca byłem w salonie Orange złożyć wniosek o przeniesienie 2 numerów które są na mnie zarejestrowane . Numery zostały przeniesione dopiero w dniu dzisiejszym ale niestety nie mogę wykonywać żadnych połączeń . Otrzymałem na oba numer informacje ze numery są zablokowane i mam udać się do salonu bądź np. Na pocztę aby je aktywować  . Przyznam szczerze se to nie pierwszy raz jak przenoszę numer z jakiejś sieci i nigdy nikt nie wymagał ode mnie ponownej rejestracji numeru który już był ma mnie zarejestrowany. To jakiś błąd czy faktycznie tak jest w Orange? Dodam że numer przeniesiony z T-mobile . Proszę o pomoc.

 

 

 

_______________________

*Doprecyzowałem nazwę tematu - moderator Wojciech.

8 ODPOW. 8

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2319
  • 9661
  • 82

Problem po przeniesieniu numerow do orange

Hej @Marik 

Musisz zrobić zgłoszenie na infolinii Klient indywidualny *100 lub  510 100 100  lub na Orange czacie i opisać całą sytuacje . Wydaje mi się że jest to błąd systemowy. Tutaj masz link Przeniesienie numeru komórkowego do Orange https://www.orange.pl/omnibook/przeniesienie-numeru-komorkowego-do-orange#

Pozdrawiam 🙂


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Problem po przeniesieniu numerow do orange

@Marik czy karty SIM z przeniesionymi numerami logują się do sieci Orange? Jeżeli się logują, to przyczyna leży w innym miejscu. Nigdy sienie spotkałem, aby po przeniesieniu numerów, trzeba było ich rejestrować. Może jeszcze dane sienie zaktualizowały, dlatego warto ustalać datę przeniesienia na dzień roboczy.

Dodam jeszcze, że w przypadku przeniesienia numerów do oferty na kartę, stan konta jest zerowy, ważność rok czasu oraz 2 GB transmisji danych do wykorzystania.

Sprawdź jeszcze, czy działają kody USSD:

*124*# - sprawdzenie stanu konta

*101*01# - sprawdzenie stanu GB.

 

 

______________

Edytowałem wpis na prośbę autora -Rafał


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 16
  • 0

Problem po przeniesieniu numerow do orange

Dziękuję za odpowiedź.  Dzisiaj nic nie załatwię bo są jakieś prece prowadzone . Poczekam do jutra i dam znać jak sprawa została rozwiązana. 


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 16
  • 0

Problem po przeniesieniu numerow do orange

Tak karty logują się do orange data przeniesienia była ustalona na 10.03 a numery zostały przeniesione dzisiaj po północy. 


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2319
  • 9661
  • 82

Problem po przeniesieniu numerow do orange

@Marik  jak będziesz dzwonić na infolinie lub pisać poprzez Orange czat poprze konto Mój Orange najlepiej przygotuj  sobie numer seryjny karty sim - jest na spodzie karty po wyjęciu z aparatu. Jak będziesz zgłaszać  problem techniczny na czacie to koniecznie zaznacz by konsultant skierował sprawę na dział techniczny z powodu zablokowanego numeru. Może trzeba jeszcze poczekać 24 godziny az operator przetworzy i zaktualizuje dane dotyczące przenoszonego numeru 🙂


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 16
  • 0

Problem po przeniesieniu numerów do Orange, mam udać się do salonu aby zarejestrować numery.

Dziękuję za porady pozdrawiam serdecznie 🙂


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 493
  • 887
  • 3

Problem po przeniesieniu numerow do orange


@ketrasaArturnapisał(-a)

 

*125*# - sprawdzenie stanu konta

 


Powinno być raczej *124*# 😏

Wiem, pewnie literówka/cyfrówka się wkradła 😉


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Problem po przeniesieniu numerow do orange

@piotrKawiory dzięki za sprostowanie. Mój bład.