Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nie widać numeru w aplikacji

ROZWIĄZANE

Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 30
  • 0

Nie widać numeru w aplikacji

Witam wszystkich ,mam taki dziwny problem mianowicie kupiłem drugi starter z Orange free na kartę który jest przypisany do mojego konta czyli mam dwa numery ale nie widać tego w aplikacji nie mam możliwości podejrzenia usług tego głównego numeru sprawę już zgłosiłem jako problem techniczny i zostało to naprawione na jeden dzień,zgłosiłem już drugi raz  przy próbie przełączenia numeru znowu kolejny raz ten główny znikł ,niewiem już jak mam sobie z tym poradzić 😑

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18454
  • 52766
  • 713

Nie widać numeru w aplikacji

@przemas2216 jeżeli zastosowane były zabiegi opisane wyżej i nie poprawiły sytuacji, to zostaje tylko oczekiwanie na naprawę przez techników. Wewnętrzny błąd na koncie Mój Orange. Czasami takie problemy występują. Czekaj na naprawę kontaktując się co jakiś czas infolinią, czat, aby sprawdzić postępy.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

7 ODPOW. 7

Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2073
  • 11692
  • 52

Nie widać numeru w aplikacji

@przemas2216  na portalu https://www.orange.pl/twojekonto/  masz tak samo?

Można usunąć konto Mój Orange i założyć je po kilku dniach ponownie, często to pomaga, jak nie ma tej opcji, to na czat Orange o to poproś 😉


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 30
  • 0

Nie widać numeru w aplikacji

Sprawdzałem przez stronę jest zupełnie tak samo 😑


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2073
  • 11692
  • 52

Nie widać numeru w aplikacji

To pozostaje zgłosić bug i niech konto usuną, powinno pomóc 😉


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2397
  • 9924
  • 85

Nie widać numeru w aplikacji

Hej@przemas2216  to pewnie chwilowy problem z pobraniem danych przez aplikację.

W pierwszej kolejności proponuje wylogowanie z aplikacji i ponowne logowanie. Jeżeli dalej nie będzie widoczny numer, to warto zrestartować/przeinstalować aplikację. Jeżeli problem dalej będzie występował, to proponuję kontakt z konsultantem: infolinia, czat, przedstawić sprawę i zrobić zgłoszenie.

Pozdrawiam 🙂

 
 

Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 30
  • 0

Nie widać numeru w aplikacji

Ja już usuwałem aplikacje ,wylogowywałem się z niej ,zgłosiłem problem techniczny i po jednym dniu było to samo ,teraz mam już drugi raz zgłoszony ten sam błąd ale czekam i szczerze wątpię że to naprawia skoro za pierwszym razem im się nie udało 🤣


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2397
  • 9924
  • 85

Nie widać numeru w aplikacji

@przemas2216to zrób tak jak pisze @IreneuszCD zgłoś bug i niech konto usuną 🙂


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18454
  • 52766
  • 713

Nie widać numeru w aplikacji

@przemas2216 jeżeli zastosowane były zabiegi opisane wyżej i nie poprawiły sytuacji, to zostaje tylko oczekiwanie na naprawę przez techników. Wewnętrzny błąd na koncie Mój Orange. Czasami takie problemy występują. Czekaj na naprawę kontaktując się co jakiś czas infolinią, czat, aby sprawdzić postępy.