Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Anulowanie usługi Zawsze bez limitu a wyzerowanie GB

ROZWIĄZANE

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 12
  • 0

Anulowanie usługi Zawsze bez limitu a wyzerowanie GB

Cześć, uprzejmie proszę o informacje, czy po anulowaniu usługi "Zawsze bez limitu" następuje wyzerowanie GB Internetu? Miałam ją przez dwa miesiące (aktywując ją również GB nie przepadły) i dzisiaj aktywowałam "Rozmowy i smsy bez limitu do wszystkich sieci + GB". Stan konta głównego pozostał bez zmian, wyzerowały się jedynie GB Internetu.  Czy tak powinno być?

Bardzo proszę o jakiś komentarz.

 

Jutro będę dzwonić do pomocy Orange i chciałabym wiedzieć czy jest o co walczyć 🙂 z góry dziękuję.  Chodzi tutaj o ok. 600 GB zbierane dosyć długo:( 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2391
  • 9901
  • 85

Anulowanie usługi Zawsze bez limitu a wyzerowanie GB

Hej @Cymbelina01

22. Wyłączenie Usługi oznacza, że:
a) przepadają środki GB zgromadzone w ramach Usługi (zadziała również ograniczenie prędkości
danych (tzw. lejek) chroniące Abonenta przed nieplanowanymi wydatkami);

b) wyłącza się możliwość wykonywania nielimitowanych połączeń głosowych na numery
komórkowe i stacjonarne, a także wysyłania nielimitowanej liczby SMS-ów i MMS-ów na numery
komórkowe;

c) środki pozostające na koncie głównym, które nie zostały wykorzystane do wydłużenia ważności
Usługi pozostają na koncie głównym i zostają przeniesione do taryfy Orange Free. Ważność
konta głównego na połączenia wychodzące zostanie ustawiona na 30 dni, a na połączenia
przychodzące na 180 dni

Wyłączenie Usługi w opisany powyżej sposób oznacza automatyczną migrację na taryfę Orange
Free na kartę
.

Czyli wyłączenie usługi powoduje ze GB przepadną

Podsyłam linka do regulaminu taryfy Zawsze bez limitu pkt 22 regulaminu https://orange.binaries.pl/bw/20155/0/45822/f546fdbe-0e02-4aa2-939a-1d30ab48168d

Pozdrawiam 🙂

 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

6 ODPOW. 6

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2391
  • 9901
  • 85

Anulowanie usługi Zawsze bez limitu a wyzerowanie GB

Hej @Cymbelina01

22. Wyłączenie Usługi oznacza, że:
a) przepadają środki GB zgromadzone w ramach Usługi (zadziała również ograniczenie prędkości
danych (tzw. lejek) chroniące Abonenta przed nieplanowanymi wydatkami);

b) wyłącza się możliwość wykonywania nielimitowanych połączeń głosowych na numery
komórkowe i stacjonarne, a także wysyłania nielimitowanej liczby SMS-ów i MMS-ów na numery
komórkowe;

c) środki pozostające na koncie głównym, które nie zostały wykorzystane do wydłużenia ważności
Usługi pozostają na koncie głównym i zostają przeniesione do taryfy Orange Free. Ważność
konta głównego na połączenia wychodzące zostanie ustawiona na 30 dni, a na połączenia
przychodzące na 180 dni

Wyłączenie Usługi w opisany powyżej sposób oznacza automatyczną migrację na taryfę Orange
Free na kartę
.

Czyli wyłączenie usługi powoduje ze GB przepadną

Podsyłam linka do regulaminu taryfy Zawsze bez limitu pkt 22 regulaminu https://orange.binaries.pl/bw/20155/0/45822/f546fdbe-0e02-4aa2-939a-1d30ab48168d

Pozdrawiam 🙂

 


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2068
  • 11667
  • 52

Anulowanie usługi Zawsze bez limitu a wyzerowanie GB

Zmieniłeś taryfę i GB przepadły, trzeba czytać regulamin, inaczej są takie skutki 😎


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2391
  • 9901
  • 85

Anulowanie usługi Zawsze bez limitu a wyzerowanie GB

@IreneuszCD  właśnie przesłałem linka z regulaminem taryfy Zawsze bez limitu @Cymbelina01 🙂


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 12
  • 0

Anulowanie usługi Zawsze bez limitu a wyzerowanie GB

Dziękuję za wyczerpującą odpowiedź. Nie uchroniłabym się od tego bo i tak chciałam aktywować ten pakiet. Pozdrawiam 🙂


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 12
  • 0

Anulowanie usługi Zawsze bez limitu a wyzerowanie GB


@IreneuszCDnapisał(-a)

Zmieniłeś taryfę i GB przepadły, trzeba czytać regulamin, inaczej są takie skutki 😎



@IreneuszCDnapisał(-a)

Zmieniłeś taryfę i GB przepadły, trzeba czytać regulamin, inaczej są takie skutki 😎


Dzięki za odpowiedź:) pozdrawiam!


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2391
  • 9901
  • 85

Anulowanie usługi Zawsze bez limitu a wyzerowanie GB

@Cymbelina01Służymy pomocą. Pozdrawiamy 🙂