Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pakiet uruchomił się bez mojej wiedzy.

ROZWIĄZANE

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2893
  • 7449
  • 194

Pakiet uruchomił się bez mojej wiedzy.

Z tego, co pamiętam pakiet WIOSNA można było też uruchomić przez stronę MO/aplikację. Zaloguj się do MO > moje sprawy > pokaż archiwalne i po dacie sprawdź, co system zarejestrował.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 56
  • 99
  • 2

Pakiet uruchomił się bez mojej wiedzy.

No, jest tam włączenie tego pakietu - to, że włączony został SMS-em to informacja podczas rozmowy od Pani, która odrzucała reklamację.

Włączenie usługi dodatkowej

Data zgłoszenia 25 marca 2023 

Data realizacji 2023-03-25 6:41 Bez limitu + 5 GB za 0zł 

Tyle, że szczerze już mam opcję na potrzebną mi ilość Internetu taniej i powoli ta sytuacja już nie jest dla mnie tak istotna jak podczas zakładania wątku na Forum - który przecież założyłem w dniu odkrycia, że mam taki pakiet uruchomiony i złożenia reklamacji po wyszukaniu w Googlu co z takim fantem zrobić.

 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2893
  • 7449
  • 194

Pakiet uruchomił się bez mojej wiedzy.

Jeśli dalej uważasz, że nie włączyłeś tego pakietu nawet przypadkowo, to powodzenia życzę w nowym pomyśle na darmowe GB 🙂


Poziom 30, Pasjonat Galaktyczny
  • 1770
  • 6212
  • 70

Pakiet uruchomił się bez mojej wiedzy.

@Katani1dobrze pisze. Tylko lepiej przez stronę MO oprócz pokaż archiwalne czasami może być potrzebne uzycie na dole strony jeszcze guzika pokaż starsze.

Wiosna_MS.png

Przy takiej liczbie skumulowanych GB, to nawet mając aktywną promocję 2400GB lub 1200 GB w nowym NL można tak sterować stanem złotówkowym konta, żeby nie było automatycznego odnowiena NL nawet do 30 dni.

W usługach aktywnych cykliczny zablokowany NL jest widoczny.

A po kliknięciu w niego można  umiejętny sposób wykorzystać dostępne guziki.

 

PS. Uruchomienie wiosny na innym numerze pasujace do lejka

Wiosna_MS1.png

 

PS2. @lluukk dopatrzyłem się ze masz poustawiany przelew cykliczny na ten nr z NL. .

Sterować przelewem cyklicznym tez można bo po nieudanym automatycznym przelewie cyklicznym są jeszcze 3 próby przelewu co 3 dni.

Z 7 dni można przedłużyć do 16 dni przelew cykliczny jak po nieudanej 2 próbie powtórzenia przelewu zapewnisz środki na trzecią próbę przelewu.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 56
  • 99
  • 2

Pakiet uruchomił się bez mojej wiedzy.

@andrzej1441  widzę, że masz dużą wiedzę w temacie różnych możliwości ale ja w kwestii Internetu nie chcę za dużo zamieszania. Miałem to maksymalnie prosto "bezobsługowo" od lat za 7 zł tygodniowo.

Reasumując: miałem od lat pakiet tygodniowy za 7 zł - zasilenia na koszt pakietu szły z 2 innych numerów (3 i 4 zł) przelewami SMS - pakiet się odnawiał, "zjadał" zasilenia z Przelewów SMS i wszystko było prosto i pięknie.

Rozumiem też że każdy może co chce napisać w Internecie (że nie uruchomił czegoś co uruchomił na przykład 😉 ) więc nie bardzo chcę dalej pompować temat.

Mój pomysł na Internet jak wypali (a chyba wszystko wskazuje na to, że powinien - jeśli ktoś zna jakiś haczyk bardzo proszę o info prywatną wiadomością) jest prosty moim zdaniem i nie wymaga wiele zachodu, no może poza wieloma doładowaniami, ale sprawdziłem na innym numerze, a mam zapisane kilka kart kredytowych w MO i idzie to piorunem w aplikacji - w kilka minut zasilę tak by mieć Internet na miesiąc.

Z mojego punktu widzenia powinno być OK.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 56
  • 99
  • 2

Pakiet uruchomił się bez mojej wiedzy.

I kolejna ciekawostka żadnych pakietów do włączenia, tylko to co widać ...

Screenshot_20230423_235406.jpg


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 56
  • 99
  • 2

Pakiet uruchomił się bez mojej wiedzy.

Screenshot_20230423_235916.jpg