Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pakiet 120 minut

ROZWIĄZANE

Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Pakiet 120 minut

Dlaczego w tej tabelce nie ma ujętego pakietu 120 minut do wszystkich ?

 

https://www.orange.pl/omnibook/zamkniecie-uslug-i-pakietow-w-orange-na-karte?_ga=2.136187958.6294240...

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Zespół Nasz Orange
  • 2907
  • 10834
  • 64

Pakiet 120 minut

Pakiet podany w temacie jak najbardziej aktualny i nie mam informacji że ma być inaczej. Stąd nie ma go w tej tabelce.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

29 ODPOW. 29

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Pakiet 120 minut

Pakiet nie jest zamknięty z tego co mi wiadomo.

Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Pakiet 120 minut

Witaj @Piotrekk85

Wiem że pakiet nie jest zamknięty bo go używam, ale czy nie powinien być ujęty w tej tabelce? W ogóle zaczyna mnie dziwić iż prawie wszystkie ciekawe i raczej  "chodliwe" pakiety które były na stronie Orange po prostu sobie poznikały 😞 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Pakiet 120 minut

W tej tabelce co linkujesz? To chyba raczej nie.

Na stronie www powinny być wg mnie jak najbardziej. Ale nie przy komunikatach (mało kto je czyta, chyba że ktoś je wrzuca do NO), lecz raczej w sekcji oferta na kartę itp.

Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Pakiet 120 minut


@Piotrekk85napisał(-a)
W tej tabelce co linkujesz? To chyba raczej nie.

Na stronie www powinny być wg mnie jak najbardziej. Ale nie przy komunikatach (mało kto je czyta, chyba że ktoś je wrzuca do NO), lecz raczej w sekcji oferta na kartę itp.

Na stronie www też go nie ma, jak i Nowym Mój Orange, w Starym Orange jest i normalnie mogę go aktywować, natomiast numer drugi który mam w Nowym Mój Orange, pakiet 120 minut aktywuję przez kod w telefonie ( można też za pomocą sms-a .)

Sms -

MINUTY  pod numer 676

Kod-

*110*26#

Ten pakiet jest oczywiście wyłącznie na komórki do wszystkich sieci  ( nie na stacjonarne ) kosztuje 9 zł.


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2001
  • 6146
  • 69

Pakiet 120 minut

Lista usług dla numerów na kartę rzeczywiście jest dziwnie krótka:

https://www.orange.pl/view/oferta-na-karte#oferta-obecny-klient

Pamiętam, że kiedyś można było wybrać taryfę i strona pokazywała więcej usług.

 

Wyszukiwarka na stronie znajduje mi tylko pdf z regulaminem 120 minut i 60 minut (który teoretycznie jest wygasły)

Wujek Gugiel też potrafi znaleźć tylko pdfy i strony typu telepolis z informacją o wprowadzeniu danego pakietu. Gdyby nie ten wątek to ciężko byłoby znaleźć takie opcje w orange.


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Pakiet 120 minut

Pakiet w strategii pewnie mało popularny i nie podlega promowaniu, dlatego nie ma na stronie Emotikon: Szczęśliwy

 

Ps. Post znika po opublikowaniu i ponownie muszę edytować Emotikon: Szczęśliwy


Zespół Nasz Orange
  • 2907
  • 10834
  • 64

Pakiet 120 minut

Pakiet podany w temacie jak najbardziej aktualny i nie mam informacji że ma być inaczej. Stąd nie ma go w tej tabelce.


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Pakiet 120 minut


@Wojciechnapisał(-a)

Pakiet podany w temacie jak najbardziej aktualny i nie mam informacji że ma być inaczej. Stąd nie ma go w tej tabelce.


Powiem Ci @Wojciech że nie ma go ani w tabelce ani nigdzie na stronie www, nawet w Nowym Mój Orange go nie ma ( jak wyżej pisałam ) ale w Starym Orange - jest 🙂 I dlaczego tak się zadziało nie wiem Emotikon: Smutny


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 395
  • 908
  • 43

Pakiet 120 minut

@wscieklaewkapisaliśmy jakiś czas temu w podobnym temacie założonym przez Ciebie o braku widoczności tego pakietu w Nowym MO. Zgłaszałaś to jak Ci sugerowałem? Otrzymałaś może jakąś odpowiedź?