Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange SMART wycofany z oferty


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3210
  • 7456
  • 135

Orange SMART wycofany z oferty

A może tak poprosić Piotra Domańskiego o statystykę. Ile osób korzysta z aktualnych taryf - Orange Free vs Orange Yes Emotikon: Szczęśliwy


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32313
  • 36175
  • 1366

Orange SMART wycofany z oferty

Jak dla mnie prepaid się wyczerpuje (parę złotych w tą w tamtą, choć wiem, że dla niektórych ma znaczenie). Może czas zadbać o usługi dodatkowe do tej pory niedostępne w prepaidzie Orange?

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3210
  • 7456
  • 135

Orange SMART wycofany z oferty


Piotrekk85 napisał(-a):
Jak dla mnie prepaid się wyczerpuje (parę złotych w tą w tamtą, choć wiem, że dla niektórych ma znaczenie). Może czas zadbać o usługi dodatkowe do tej pory niedostępne w prepaidzie Orange?

Możliwe, sieci stawiają na abonamenty. Obowiązkowa rejestracja kart SIM wymusiła pewne zmiany. Jestem za abonamentem, tylko na krótkie okresy zastrzeżone. Co do Pre-Paid temu słuzy wycofanie Orange Smart - uproszczenie, a także niepotrzebne dublowanie się z Orange Free.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 23
  • 24
  • 0

Orange SMART wycofany z oferty


Jarek napisał(-a):

bazooka napisał(-a):

W związku z tym co w temacie... sugeruję by Pakiet 120minut został podłączony do taryfy Orange Free na kartę...

Proszę się dobrze nad tym zastanowić - drogie Orange - o ile chcecie trafiać ze swoją ofertą prepaid do pewnej grupy klientów (...)


Dzięki @bazooka za sugestię 🙂 Przekażę dziś do osób zajmujących się ofertą, aby mogły zastanowić się nad wprowadzeniem tego pakietu do Orange Free na kartę 🙂
Nawet jednak, jeśli spotka się to z uznaniem, powinieneś być jednak świadomy, że modyfikacja oferty to proces długotrwały - więc może to trochę potrwać 🙂

Przy okazji, witamy na Naszym Orange 🙂


I co Jarek - przekazałeś kompetentnym osobom moją propozycję ??

Jaki była reakcja ??

Można liczyć na tę modyfikację ??

...oczywiście mam tu na myśli stricte ten sam pakiet a nie zmodyfikowany np tak, że cykliczny nie będzie kumulował minut 🙂


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 23
  • 24
  • 0

Orange SMART wycofany z oferty

Wygląda na to, że "ktoś" mnie posłuchał ?!?!? Emotikon: LOL

Brawo !


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 496
  • 894
  • 3

Orange SMART wycofany z oferty


bazooka napisał(-a):

Wygląda na to, że "ktoś" mnie posłuchał ?!?!? Emotikon: LOL

Brawo !


Ja SMARTA też nie opuszczę! Przez możliwość kumulacji minut mam ich teraz ponad 700!, a na stacjonarne nie dzwonię! Do tego potrzebuję SMS-y i kupuję no-limit za 10zł i też starcza 😉 Szkoda, że bonusy na neta nie takie duże, jak w OFnK, ale coś za coś 😄 Poza tym zabranie RWK dla bonusów niszczy taryfy orange!!! Może jakieś zakute łby od "nie-myślenia" się zreflektują i przywrócą tę usługę/promocję! 😕


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 23
  • 24
  • 0

Orange SMART wycofany z oferty

Piotr, chodzi o to, że to już nastąpiło - nie wiem czy od dziś, ale...:

http://www.orange.pl/kid,4004523779,id,4004165554,title,Pakiet-120-minut-do-wszystkich-,article.html...

...i właśnie godzinę temu opuściłem SMARTa.

pzdr


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 496
  • 894
  • 3

Orange SMART wycofany z oferty

Jak się ma trochę minut skumulowanych, o których Ty też pisałeś, to trochę szkoda to tracić... 😞


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 496
  • 894
  • 3

Orange SMART wycofany z oferty


bazooka napisał(-a):

Piotr, chodzi o to, że to już nastąpiło - nie wiem czy od dziś, ale...:

http://www.orange.pl/kid,4004523779,id,4004165554,title,Pakiet-120-minut-do-wszystkich-,article.html...

...i właśnie godzinę temu opuściłem SMARTa.

pzdr


A czemu opuściłeś tę taryfę? 😕 Co w nowej (jakiej?) jest lepiej, oprócz pewnie pakietu GB za doładowanie?...


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2812
  • 7020
  • 183

Orange SMART wycofany z oferty

A co Wy z tym pakietem 120 min. za 9 zł. ? Nie lepiej za 16 zeta wykupić 200 min (też na stacjonarne) i 200 sms ?