Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange SMART wycofany z oferty


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2805
  • 6999
  • 182

Orange SMART wycofany z oferty


bazooka napisał(-a):

Na stacjonarne staram się dzwonić tylko z domu... 30minut za FREE od Virgin Mobile FREEMIUM...a nawet x2 (dwa numery).

No jest jeszcze coś co daje mi SMSować za darmo w przyzwoitej ilości SMSów miesięcznie (1SMS = 640znakow)...i o tym użytkownik taryfy prepaid w Orange powinien wiedzieć... 😛


Chodzi Ci o multibox, czy o czymś nie wiem ?


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Orange SMART wycofany z oferty

Jestem za zmianami w Orange Yes dotyczącymi okresów ważności połączeń wychodzacych po doładowaniu. Teraz jest zasada 1zł=1dzień. Zmiana, zmiana, zmiana Emotikon: Bardzo szczęśliwy Tak, wiem jest usługa Rok Ważności Konta.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Orange SMART wycofany z oferty

A co ta zmiana da? Można co 10 dni włączać kolidujące usługi i przechodzić na RWK z powrotem.

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Orange SMART wycofany z oferty

Możliwa jest zmiana z Orange za 0zł w sieci na RWK ? Dłuższy termin ważności konta taki efekt Emotikon: Szczęśliwy


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2805
  • 6999
  • 182

Orange SMART wycofany z oferty


Ron napisał(-a):

Możliwa jest zmiana z Orange za 0zł w sieci na RWK ? Dłuższy termin ważności konta taki efekt Emotikon: Szczęśliwy



Tylko, że każda kolejną aktywacja usługi za 0 zł.w Orange to koszt 2.90 zł. Co 10 dni, to się średnio opłaca.


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Orange SMART wycofany z oferty

No nie opłaca się, ale nie wiedziałem, że jest możliwość zmiany z usług Orange 0zł i Numer bez limitu na RWK. Kiedyś pisałem o tym tutaj na forum, to mi nikt nie wierzył Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

Orange SMART wycofany z oferty

Tak, usługi kolidujące się można włącząć dowolnie - przy czym wyłączą się wtedy te, z którymi się wykluczają.

Czyli włączysz KWR,ale darmowe w sieci się wyłączą 🙂

 

Włączając:

Za darmo w Orange: wyłączasz 0 zł/min w Orange, 0 zł/SMS w Orange i Konto ważne Rok

0 zł/min w Orange: wyłączasz 0 zł/SMS w Orange, Za darmo w Orange i Konto ważne Rok

0 zł/SMS w Orange: wyłączasz 0 zł/min w Orange, Za darmo w Orange i Konto ważne Rok

Numer bez limitu: wyłączasz Konto ważne Rok

W każdym z powyższych przypadków, ważność zostanie skrócona do 10 dni, jeśli konto ważne rok było aktywne (30 dni na przychodzące)

 

Włączając konto ważne rok, wyłącza się 0 zł / min w Orange, Za darmo w Orange, 0 zł za SMS w Orange i Numer bez limitu.


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Orange SMART wycofany z oferty

No tak czytam właśnie regulaminy Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Orange SMART wycofany z oferty

Tylko za 9 zł miesięcznie masz -nolimit w sieci + numer w innej sieci. Jest lepsza oferta?

Podejrzewam, że większość by chciała by to operatorzy płacili za używanie ich sieci 🙂
Ale pewnie jak 5G się pojawi /lub sprzedaż danych biometrycznych - to kto wie? 🙂

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2805
  • 6999
  • 182

Orange SMART wycofany z oferty


Piotrekk85 napisał(-a):
Tylko za 9 zł miesięcznie masz -nolimit w sieci + numer w innej sieci. Jest lepsza oferta?

Podejrzewam, że większość by chciała by to operatorzy płacili za używanie ich sieci 🙂
Ale pewnie jak 5G się pojawi /lub sprzedaż danych biometrycznych - to kto wie? 🙂

Zależy, gdzie i ile ktoś dzwoni. Są np. wybrane nr w sieci i poza siecią, które nie wyłączją KWR.