Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange SMART wycofany z oferty


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 23
  • 24
  • 0

Orange SMART wycofany z oferty

(...) ta grupa klientów to tacy, którzy nie potrzebują nolimitów i chcieliby zejść z kosztami jak najbardziej - pakiet cykliczny 120 minut do wszystkich (bez stacjonarnych) jest FENOMENALNY i Orange mogłoby się szczycić taki produktem dla tych OSZCZĘDNYCH gdyby zechciało podłączyć go do jednej z najlepszych taryf na rynku jeśli chodzi o internet czyli OFnK. Nie ma znaczenia ile to będzie trwało, tzn ma znaczenie...dla Orange...jeśli chodzi o POZYSKIWANIE klienta... bo np. ja, taryfy SMART póki to nie nastąpi - nie opuszczę 🙂

Anonim

Nie dotyczy

Orange SMART wycofany z oferty

Dobrze  @bazooka piszesz 🙂 Ale ja zaproponowałbym CI do takich oszczędności NJU na kartę 😜


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 23
  • 24
  • 0

Orange SMART wycofany z oferty


pablo_ck napisał(-a):

Dobrze  @bazooka piszesz 🙂 Ale ja zaproponowałbym CI do takich oszczędności NJU na kartę 😜


Moje spostrzeżenia są jednak inne - ale nia nadają się do opisywania na forum operatora... 🙂

Anonim

Nie dotyczy

Orange SMART wycofany z oferty

Pisz co leży Ci na sercu, po to jest to forum 🙂 Nie jest ono tylko do tego by głaskać operatora po nóżkach ale też czasem powiedzieć co się myśli 🙂


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2813
  • 7020
  • 183

Orange SMART wycofany z oferty


bazooka napisał(-a):

(...) ta grupa klientów to tacy, którzy nie potrzebują nolimitów i chcieliby zejść z kosztami jak najbardziej - pakiet cykliczny 120 minut do wszystkich (bez stacjonarnych) jest FENOMENALNY i Orange mogłoby się szczycić taki produktem dla tych OSZCZĘDNYCH gdyby zechciało podłączyć go do jednej z najlepszych taryf na rynku jeśli chodzi o internet czyli OFnK. Nie ma znaczenia ile to będzie trwało, tzn ma znaczenie...dla Orange...jeśli chodzi o POZYSKIWANIE klienta... bo np. ja, taryfy SMART póki to nie nastąpi - nie opuszczę 🙂


A pakiet 200 min. ( do stacjonarnych też) + 200 sms za 16 zł. to zła oferta ? Sam z niej korzystam i nie narzekam, też nie potrzebuję no limit.

 

Edit: no i 200  MB netu, jakbyś potrzebował.

Anonim

Nie dotyczy

Orange SMART wycofany z oferty

Ale......ja jak sporo dzwonię to wyciągam 300 minut miesięcznie, więc.....net 1 GB mi starcza, sms ok 300 wiadomości......to moje potrzeby 😜


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 23
  • 24
  • 0

Orange SMART wycofany z oferty


Katani1 napisał(-a):

A pakiet 200 min. ( do stacjonarnych też) + 200 sms za 16 zł. to zła oferta ? Sam z niej korzystam i nie narzekam, też nie potrzebuję no limit.


Przypomnę, że Pakiet 120minut występuje w formie cyklicznej i sam się odnawia i sumują się nowe minuty z tymi niewykorzystanymi z poprzednicego miesiąca/miesięcy... Jednego miesiąca dzwonię 100minut innego 140minut, nic nie przepada...

Wyobraź sobie, że w dobie internetu nie korzystam z SMSów i MMSów i dodajmy do tego fakt, że 16zł nie równa się 9zł 😛 ...co rocznie oznacza 84zł oszczędności.

Anonim

Nie dotyczy

Orange SMART wycofany z oferty

@bazooka  w swoim rządzie mianuję Cię ministrem finansów, zgadzasz się 😜 😜


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2813
  • 7020
  • 183

Orange SMART wycofany z oferty


bazooka napisał(-a):

Katani1 napisał(-a):

A pakiet 200 min. ( do stacjonarnych też) + 200 sms za 16 zł. to zła oferta ? Sam z niej korzystam i nie narzekam, też nie potrzebuję no limit.


Przypomnę, że Pakiet 120minut występuje w formie cyklicznej i sam się odnawia i sumują się nowe minuty z tymi niewykorzystanymi z poprzednicego miesiąca/miesięcy... Jednego miesiąca dzwonię 100minut innego 140minut, nic nie przepada...

Wyobraź sobie, że w dobie internetu nie korzystam z SMSów i MMSów i dodajmy do tego fakt, że 16zł nie równa się 9zł 😛 ...co rocznie oznacza 84zł oszczędności.


Sorry, ja czasami wysyłam smsy i dzwonię na stacjonarne.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 23
  • 24
  • 0

Orange SMART wycofany z oferty

Na stacjonarne staram się dzwonić tylko z domu... 30minut za FREE od Virgin Mobile FREEMIUM...a nawet x2 (dwa numery).

No jest jeszcze coś co daje mi SMSować za darmo w przyzwoitej ilości SMSów miesięcznie (1SMS = 640znakow)...i o tym użytkownik taryfy prepaid w Orange powinien wiedzieć... 😛