Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange SMART wycofany z oferty


Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

Orange SMART wycofany z oferty

Z dniem dzisiejszym, został wycofany plan taryfowy Orange SMART na kartę.

 

Tym samym, pozostały już tylko Orange Yes oraz Orange Free na kartę.

 

Aby zmienić na Orange Yes, wystarczy wpisać *101*90# i wcisnąć zieloną słuchawkę.

Aby zmienić na Orange Free, wystarczy wpisać *101*40# i wcisnąć zieloną słuchawkę.

 

Klienci, którzy korzystają z Orange SMART na kartę, mogą korzystać z tej taryfy tak długo, jak jej nie zmienią - po zmianie, nie będzie już możłiwości powrotu do Smarta.

42 ODPOW. 42

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Orange SMART wycofany z oferty

Pewnie nie do Ciebie pytanie. A kiedy Orange odpowie na nową ofertę plusa i heyah w prepaidzie?

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 23
  • 24
  • 0

Orange SMART wycofany z oferty

W związku z tym co w temacie... sugeruję by Pakiet 120minut został podłączony do taryfy Orange Free na kartę...

Proszę się dobrze nad tym zastanowić - drogie Orange - o ile chcecie trafiać ze swoją ofertą prepaid do pewnej grupy klientów (...)

Anonim

Nie dotyczy

Orange SMART wycofany z oferty

Ja mam jeszcze POPa, dobre pytanie czy Orange odpowie na ofertę PLUSHa, Heyah, a2mobile, etc.......szkoda że "zatukliście" POPa 😞 Oferta która dla mnie osobiście była cenną marką dla Orange, tak samo jak np. CocaCola zero, ale....Wasza polityka 🙂


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Orange SMART wycofany z oferty

a2mobile to też PLUS, nie ma co ukrywać, pytanie czy zmiany wejdą w Orange czy jak ostatni pakiet na net tylko w nju...

choć na 99% wydaje mi się, że będzie zupełnie nowa oferta prepaid, dwie taryfy (plus ew. trzecia w nju) to trochę mało...

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2802
  • 6985
  • 182

Orange SMART wycofany z oferty

Tam MMSy są w pakiecie, cena podobna.

Anonim

Nie dotyczy

Orange SMART wycofany z oferty

Ja bym stworzył taryfę Super POP 🙂 Za 25 zł no limit do wszystkich sieci komórkowych w Polsce + stacjonarne, no limit na smsy i mmsy do wszystkich sieci komórkowych, na start 10 GB Internetu + za każdy msc stażu w sieci dodatkowo co miesiąc 1 GB danych. Dostęp do portali społecznościowych nie wliczałby się w transfer. Do tej oferty na kartę stworzyłbym za 80 zł pakiet Orange Super Wakacje - w nim pakiet 120 minut na rozmowy wychodzące, pakiet 500 smsów oraz pakiet 2 GB Internetu, no limit na rozmowy przychodzące, pakiet ważny 14 dni.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Orange SMART wycofany z oferty

A ja bym stworzył taryfę nieco droższą, ale z contentem premium i większym priorytetem do LTE 🙂
Ile można tanieć?...
Anonim

Nie dotyczy

Orange SMART wycofany z oferty

Owszem, ale czy takie coś by się przyjęło, taryfy na kartę są dedykowane do osób raczej młodych które jednak patrzą na to ile wydają i co daostają 🙂


Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

Orange SMART wycofany z oferty


bazooka napisał(-a):

W związku z tym co w temacie... sugeruję by Pakiet 120minut został podłączony do taryfy Orange Free na kartę...

Proszę się dobrze nad tym zastanowić - drogie Orange - o ile chcecie trafiać ze swoją ofertą prepaid do pewnej grupy klientów (...)


Dzięki @bazooka za sugestię 🙂 Przekażę dziś do osób zajmujących się ofertą, aby mogły zastanowić się nad wprowadzeniem tego pakietu do Orange Free na kartę 🙂
Nawet jednak, jeśli spotka się to z uznaniem, powinieneś być jednak świadomy, że modyfikacja oferty to proces długotrwały - więc może to trochę potrwać 🙂

Przy okazji, witamy na Naszym Orange 🙂