Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange Free, przedłużenie ważności środków: 29 zł vs. 9zł


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18641
  • 53371
  • 722

Orange Free, przedłużenie ważności środków: 29 zł vs. 9zł

Jeden machnie ręką i ponownie wykupi odpowiednią usługę. Inny będzie szukał rozwiązania i wybrnięcia z niechcianej sytuacji. Jak wspomniałem wcześniej, konsultanci bez problemu pomagają i aktywują odpowiednią usługę. 


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 12
  • 27
  • 0

Orange Free, przedłużenie ważności środków: 29 zł vs. 9zł

Pewnie skontaktuję się z konsultantem i ja będę miał to załatwione. Ale co z następnymi nabranymi? Kogo można nakłonić do rozwiązania tego problemu w sposób systemowy? To mój pierwszy wątek tutaj, więc może ktoś mi podpowie. Bo mamy państwo z tektury, w którym buduje się chodniki, po czym wyznacza na nich strefy parkowania dla samochodów i nikogo to nie dziwi. Polaków w ogóle niewiele dziwi. Dlaczego ja,

stary, jestem wciąż zdziwiony?


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 351
  • 1244
  • 1

Orange Free, przedłużenie ważności środków: 29 zł vs. 9zł

Witam

@ketrasaArtur  rozumiem twój tok myślenia to w teori   ale w praktyce jest zupełnie inaczej . Służę przykładem  :  Mając orange free na kartę  i  kupując  np.  usługę w pakiecie  nielimitowane rozmowy do wszystkich + określony pakiet GB na 31 dni jednorazowo , lub cyklicznie nigdy nie  wykorzystam GB internetu w tej wykupionej  usłudze , ponieważ w pierwszej kolejności schodzą zgromadzone GB za doładowanie  mojego konta . Przecież każdy doładowując swoje konto w free na kartę ma jakieś zgromadzone GB . Czy to jest tylko niedopatrzenie w regulaminie czy celowe działanie  w obowiązującym regulaminie w tej  wykupionej usłudze , bo tutaj konsultant nic nie pomoże , będzie powoływał się na obowiązujący regulamin.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18641
  • 53371
  • 722

Orange Free, przedłużenie ważności środków: 29 zł vs. 9zł

@jan1 jakiś czas temu Orange zmienił zasady zachodzenia GB, niestety na niekorzyść klienta. To prawda, że mając dużo GB z doładowań, GB z NL praktycznie nie są ruszane. Na jednym z numerów też tak mam, do tego dochodzą GB z promocji i przez rok można nazbierać duże ilości GB, których nie da się zużyć. Z drugiej strony, jak komuś potrzebne są GB na rok, np. ja używam do słuchania radia, więc nie aktywuję pakietu NL, tylko ustawiam więcej czasu na internet przez rok lub dwa i na ten czas nie muszę się zastanawiać, żeby ponownie doładować konto.

 

@Trout tak, masz rację, Orange ma dziwne praktyki i udostępnianie usług. Jak dobrze się zorientuje, to na rok lub dwa na takiej karcie SIM można ustawić ponad 500 GB i internetu. Na forum już kilka razy opisywałem, jak taki pakiet sobie ustawić. Obecnie dwie karty SIM mam tak ustawione, używane jedna do słuchania radia w sutku, druga do radia w pracy. Zaletą, można słuchać stacji radiowej takiej jak odpowiada.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32446
  • 36822
  • 1370

Orange Free, przedłużenie ważności środków: 29 zł vs. 9zł

Zgodnie z prawem konsumenckim można odstąpić od usługi. Nie przywróci to GB, ale może pozwoli włączyć właściwą usługę.

Regulaminy na prepaidzie trzeba czytać...

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 351
  • 1244
  • 1

Orange Free, przedłużenie ważności środków: 29 zł vs. 9zł

@Piotrekk85    zgodnie z prawem konsumenckim słowo w tym konkretnym regulaminie , o którym pisze

@Trout   przeczytałem

  " wszystko "   i  co twoim zdaniem to definuje ???

Regulamin trzeba tak pisać  , żeby był jednoznaczny w interpretacji , a nie wprowadzać ,  w niepotrzebne nieporozumienie .

Pozdrawiam .


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32446
  • 36822
  • 1370

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32446
  • 36822
  • 1370

Orange Free, przedłużenie ważności środków: 29 zł vs. 9zł

Wg mnie reklamacja nic nie da. Orange wysyła przed utratą ważności GB, które zostały zignorowane. Był dostęp do mój Orange - można było reagować wcześniej. Orange ma logi. Może wyjątkowo ktoś coś uzna ale szanse wg mnie bliskie zero.

Jak nie minęło 14 dni, to odstąpienie. Trochę się odzyska.

 

Edit. Widzę po zdjęciach, że sytuacja z lutego. To po ptakach.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 12
  • 27
  • 0

Orange Free, przedłużenie ważności środków: 29 zł vs. 9zł

Do wszystkich z Was, którzy uważacie, że słowo "wszystko" ma znaczyć jedynie środki na koncie mam pytanie:

Za co zapłaciłem 29 złotych, skoro przedłużenie środków na koncie wg. regulaminu można uzyskać za 9 złotych? Czy może być tak, że płaci się za nic 20 złotych?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32446
  • 36822
  • 1370

Orange Free, przedłużenie ważności środków: 29 zł vs. 9zł

Są różne promocje. Usługa za 9 zł wyklucza się czasem z innymi opcjami.