Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Opłata za wymianę karty

ROZWIĄZANE

Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Opłata za wymianę karty

Możesz również w poniedziałek zgłosić ten fakt na czacie. W każdym salonie Orange mają obowiązek wymienić Ci kartę za darmo. Nie znają przepisów. Gdybyś zdecydował/a się na czat to poproś by wysłali SMS na numer babci. Miałam identyczną sytuację - po rozmowie z konsultantem otrzymałam odpowiedniego SMS-a i udałam się do salonu.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 21
  • 0

Opłata za wymianę karty

To w poniedziałek napiszę do nich na czacie


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32313
  • 36175
  • 1366

Opłata za wymianę karty

Pokażcie regulamin promocji określającej że w każdym salonie Orange (także partnerskim) jest bezpłatna wymiana karty bez LTE na kartę z LTE. Promocja dotyczy wybranych sieci i tylko kart STK. Często startery stare nie były kartami LTE i nie były kartami STK więc regulamin promocji nie obejmuje ich.
Anonim

Nie dotyczy

Opłata za wymianę karty

Piotrek potwierdzę że masz rację, znajomy obszedł 4 Salony Orange, zanim starą sim kartę wymienił za darmo, na taką co LTE obsługuje, czasem nie warto tak biegać, wymienić poprzez Mój Orange czy w Salonie za te 25zł.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 21
  • 0

Opłata za wymianę karty

a jak na swój telefon dostałem sms, że mogę za darmo wymienić to też będą chcieli opłatę?


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Opłata za wymianę karty

@midcoastt 

Nie

Anonim

Nie dotyczy

Opłata za wymianę karty


@midcoasttnapisał(-a)

a jak na swój telefon dostałem sms, że mogę za darmo wymienić to też będą chcieli opłatę?


Jak pokażesz tego SMS to teoretycznie za darmo, powinna być wymiana 😉


Pracuję w Orange
  • 78
  • 224
  • 12

Opłata za wymianę karty

W regulaminie nie ma, że tylko firmowe wymieniają a pozostałe nie 🙂 wscieklaewka ma rację - również obstawiam brak znajomości promocji w Salonach,  

 

https://orange.binaries.pl/bw//20155/0/28842/4e46614f-1e18-42f9-a027-a93515db65dc.pdf

 

 


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Opłata za wymianę karty


@Anonimnapisał(-a)

@midcoasttnapisał(-a)

a jak na swój telefon dostałem sms, że mogę za darmo wymienić to też będą chcieli opłatę?


Jak pokażesz tego SMS to teoretycznie za darmo, powinna być wymiana 😉


Teoretycznie i praktycznie też @Anonim 😉


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Opłata za wymianę karty


@midcoasttnapisał(-a)

To w poniedziałek napiszę do nich na czacie


Opisz sytuację i poproś o tego SMS-a ( mnie konsultant na czacie sam zaproponował i mi go wysłał, a ponadto był zdziwiony tą sytuacją niewiedzy w Salonach )

Pozdrawiam i powodzenia 🙂