Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Opłata za wymianę karty

ROZWIĄZANE

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32312
  • 36172
  • 1366

Opłata za wymianę karty

Bo akurat coś zakupiłeś to zwykle można więcej.
Anonim

Nie dotyczy

Opłata za wymianę karty


@Piotrekk85napisał(-a)
Bo akurat coś zakupiłeś to zwykle można więcej.

@Piotrekk85 , zanim dokonałem "barteru" Emotikon: Mrugający, dużo wcześniej tam byłem tylko dla tego jednego dylematu (wiedziałem o bezpłatnych wymianach, lecz sms nie dotarł): czy za darmo mi wymienią, bo jest to komórka na abonament? Tak-wymienimy, o ile będą na stanie...brzmiała odpowiedź. A że z lenistwa zrobiłem to później, bo i tak nosiłem się z zamiarem kupna telefonu dla seniora, to zupełnie inna para kaloszy. Da się? Trafiłem w dodatku na młodziutką pracownicę i "osłodziłem" dziewczę miłym komplementem...tak na wszelki wypadek gorszego scenariusza, gdyż wcześniejsze, w/w pytanie kierowałem do zupełnie kogoś innego Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Opłata za wymianę karty


@Piotrekk85napisał(-a)
Regulamin jest jasny. Mowa o salonach Orange a nie salonach partner Orange. Gdyby centrala w Wawie chciała, to by umożliwiła wszystkim salonom bezpłatne wymiany. Ponadto dostarczanie po kilkanaście sztuk sim na wymianę na tydzień na salon partnerski w mieście wojewódzkim to pytanie dla kogo ma starczyć taka niska liczba sim.

@Piotrekk85 

Witamy. W przypadku gdy Twoja karta SIM nie obsługuje pasma LTE możesz ją wymienić bezpłatnie w salonie Orange. Informacje gdzie znajdują się nasze salony znajdziesz pod tym linkiem - i tu miałam podane wszystkie salony w moim mieście. ( nie było tam zaznaczone, że ma to być wyłącznie salon firmowy ).

Zacytowałam treść SMS-a którego wówczas otrzymałam od konsultanta z czatu.

 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 496
  • 894
  • 3

Opłata za wymianę karty

Ja w tej promocji wymieniłem już 4 karty w ofertach prepaid - znaczy się za darmo 🙂

Co prawda salon firmowy w Kraków Bonarka 😉