Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nowa usługa w Orange na kartę - Autodoładowanie


Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10854
  • 150

Nowa usługa w Orange na kartę - Autodoładowanie

Nowinka dla kartowiczów 😉... Zgodnie z tym, co zostało opublikowane na blogu, wczoraj 27 września wystartowała nowa usługa w Orange na kartę pod mocno sugestywną nazwą - Autodoładowanie 😋. To nowy sposób doładowania telefonu na kartę dostępny wyłącznie na stronie doladowania.orange.pl

 

Usługa jest bezpłatna i polega na tym, że doładowuje konto telefonu za każdym razem, gdy stan środków spadnie poniżej ustalonego indywidualnie przez nas poziomu.

 

Więcej można przeczytać w wyżej zalinkowanym artykule.

7 ODPOW. 7
Anonim

Nie dotyczy

Nowa usługa w Orange na kartę - Autodoładowanie

Sama korzystam z karty u konkurencji i uważam, że to naprawdę dobra opcja. Chodź nie mam przekonania by gdzieś podpinać swoją kartę, to dla klientów tak zrobią na pewno będzie dużym ułatwieniem. 👍


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Nowa usługa w Orange na kartę - Autodoładowanie

W artykule na blogu podana jest informacja, że można sprawdzać stany kont kilku numerów. Postanowiłem sprawdzić, jak to wygląda, bo zaciekawiła mnie sama usługa Autodoładowania.

Otóż, na stronie:

https://doladowania.orange.pl/

trzeba założyć sobie konto, chyba, ze ktoś wcześniej już zakładał. Nie działają dane z logowania do konta Mój Orange, bo konto na stronie doładowań zakładane jest w Blue Media S. A.  Kolejna sprawa, to sprawdzenie stanu kont, ale najpierw trzeba dodać numery telefonów. Dane nie są zaciągane z baz Orange. Trzeba samemu wprowadzać numery do podglądu, czyli swoje numery udostępniamy do zarządzania firmie zewnętrznej współpracującej z Orange.

 

Co do samej usługi, to sam poziom ustawienia kwoty, po niżej której ma nastąpić doładowanie jest ok, ale można by było dodać jeszcze ustawienie ważności konta, czyli czas np 10 dni przed końcem ważności, bo czasami stan konta może być nadal powyżej ustalonej kwoty, więc doładowanie nie zostanie zrealizowane.

 

Jeszcze mnie zastanawia, co się stanie z doładowaniem, jak np. podczas rozmowy stan konta spadnie poniżej wartości ustalonej w Autodoładowaniu. Czy konto zostanie uzupełnione w trakcie rozmowy, czy dopiero po zakończeniu rozmowy? 

Anonim

Nie dotyczy

Nowa usługa w Orange na kartę - Autodoładowanie

ale bonusów sie nie dostanie tylko co najwyżej 5GB zmiast podwojenia obowiązującego do końca roku przez MO.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Nowa usługa w Orange na kartę - Autodoładowanie

@orangutan21 Autodoładowanie nie działa w apce MO, tylko przez stronę www. Wiec jak chcesz mieć gwarantowane doładowanie i cały czas stan konta, to używasz Autodoładowanie. Jak chcesz otrzymać podwojenie GB, to doładowujesz przez MO. Zależy która usługa komu pasuje.

 

Szukałem regulaminu dotyczącego Autodoładowanie, natomiast trafiłem na stronę z informacjami o Autodoładowaniu:
https://doladowania.orange.pl/auto-doladowanie

 

________________
* Scalenie wpisów – moderator Kinga


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 14
  • 0

Nowa usługa w Orange na kartę - Autodoładowanie

Regulamin też można znaleźć na tej stronie. Wrzucam w załączniku, żeby było łatwiej dotrzeć.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 23
  • 120
  • 0

Nowa usługa w Orange na kartę - Autodoładowanie

Doładowałem 4 numery zarejestrowane na mnie, na każdym weszło dodatkowe doładowanie i 35 gb internetu.

15 GB za doładowanie 30 zł + 5GB za doładowanie online + kolejne 15GB za doładowanie 30 zł.


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2002
  • 6148
  • 69

Nowa usługa w Orange na kartę - Autodoładowanie

Namawiam do wsparcia pomysłu rozszerzenia dostępnych opcji, bo obecna wygląda to malo zachecajaco.

https://nasz.orange.pl/t5/Pomys%C5%82y/Autodo%C5%82adowanie-na-konkretn%C4%85-kwot%C4%99-i-dzie%C5%8...

Nadmienię tylko że autodoladowanie łączy się z promocją 20gb do doładowania oraz 300 GB (w 10.2022)