Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

No limit oferta za 35 zł. Dlaczego rozłącza po 2 godzinach?

ROZWIĄZANE

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3298
  • 7847
  • 145

No limit oferta za 35 zł. Dlaczego rozłącza po 2 godzinach?

No wlaśnie, a nie jakieś algorytmy za długie rozmowy itp. Normalne rozmowy są nielimitowane i nie ma ograniczeń.

Natomiast sieć jak widać na niektórych numerach ma ustawione ograniczenia jak konkurencja. Pani konsultant, jest doświadczona, ale tej sytuacji po prostu nie zna. Dział techniczny powinien zdjąć takie ograniczenia. 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32699
  • 38295
  • 1382

No limit oferta za 35 zł. Dlaczego rozłącza po 2 godzinach?

Nie ma żadnych ograniczeń na długie rozmowy 🤦‍♂️

Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2195
  • 12329
  • 57

No limit oferta za 35 zł. Dlaczego rozłącza po 2 godzinach?

Piotrek ograniczeń może i nie ma, ale kto da radę gadać non stop, więcej niż 2 godziny, to dla mnie nie do ogarnięcia i tak co dziennie 🤔

Co do ograniczeń, to wystarczy filtr na numery gadułów i co 2 godziny rozłączać sesję.

@Luki9 skargę napisz listownie do Orange.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32699
  • 38295
  • 1382

No limit oferta za 35 zł. Dlaczego rozłącza po 2 godzinach?

Nie no list 🤦‍♂️

Tu jeszcze w wątku jest mowa o zestawie słuchawkowym. To jest średnio stabilne. Jakość dźwięku też zwykle pozostawia wiele do życzenia. Pytanie czy urządzenia korzystają z tego samego kodeku do dźwięku...

Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1673
  • 7279
  • 57

No limit oferta za 35 zł. Dlaczego rozłącza po 2 godzinach?

Z ucinaniem rozmów po 2h spotkałem się jedynie wtedy kiedy rozmawiałem z kimś z fioletowej sieci i to była blokada nie po stronie Orange. W innych sytuacjach rozmowa mogła przekraczać 2h. Mówimy o prepaid Orange.

Co do kwestii że "po co tyle gadać", myślę że to nie temat wątku a potrzeby klientów są zróżnicowane. Temat ciekawy. 


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 415
  • 1074
  • 7

No limit oferta za 35 zł. Dlaczego rozłącza po 2 godzinach?

Dziś rozmawiałem ponad 2 godziny numerem z Play. Najwięcej miałem ponad 5 godzin rozmowy bez rozłączania. Godziny prawie nocne lub nocne. 

1723512507494.png


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2195
  • 12329
  • 57

No limit oferta za 35 zł. Dlaczego rozłącza po 2 godzinach?

Wypada poruszyć temat połączeń Volte, bo w tym wypadku BTS może rozłączać sesje jak jest przeciążony i przez chwilę czy więcej brak rozmowy, bo nie da się non stop gadać przez dłuższy czas.

Ale to zgadywanie, bo w temacie mało konkretów.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 388
  • 1957
  • 3

No limit oferta za 35 zł. Dlaczego rozłącza po 2 godzinach?

@Ron  i inni odpisali sprawdzili i przyszedł taki sms o treści :

Sprawdziliśmy Twoje zgłoszenie techniczne. Rozłączenie połączenia następuje po stronie urządzenia. Proponujemy przetestować kartę SIM zgodnie  instrukcją: https://www.orange.pl/sprawdzkartetelefon. Pozdrawiamy Orange

Kartę SIM mam od 2018 roku wiec mozliwe że karta SIM jest do bani jak znajde czas to ja wymienię w Salonie Firmowym.Bo urządzenie mam nowe ale mysle nad wymianą na inny model.


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3298
  • 7847
  • 145

No limit oferta za 35 zł. Dlaczego rozłącza po 2 godzinach?

@Luki9 , możesz samodzielnie wymieć kartę SIM. Samodzielna wymiana karty SIM | Orange Polska

Samodzielna wymiana karty SIM - Nasz Orange - 32037

 

Zobacz też ustawienia telefonu, czy nie ma czegoś aktywnego - dobrostany i inne pierdy.🙂


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 415
  • 1074
  • 7

No limit oferta za 35 zł. Dlaczego rozłącza po 2 godzinach?

@Luki9 ta odpowiedź to nie ma żadnego sensu. Rozłącza zwłaszcza jak się naciśnie czerwoną słuchawkę, chyba to sugeruje ta odpowiedź. Mam dwa numery na kartę i mi nie rozłącza po 2 godzinach. Czasami sieć rozłącza robi się cisza i trzeba dzwonić ponownie. Jakby Play dzwonił to rozłączy kiedyś, kiedyś było 3 godziny, a teraz 2 godziny.