Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Mam już dosyć :(

ROZWIĄZANE

Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Mam już dosyć :(


@Anonimnapisał(-a)

@wscieklaewkaJak posprzątać po aplikacji masz tutaj oproznij-cache-android/


Zaraz zacznę czytać - dziękuję @Anonim


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Mam już dosyć :(


@Anonimnapisał(-a)

@wscieklaewkaJak posprzątać po aplikacji masz tutaj oproznij-cache-android/


@Anonim

Toż ja z tego nic a nic nie rozumiem 😞 to nie dla mnie jest w ogóle ) Spróbuję poczekać jednak albo pod wieczór zadzwonię do BOK

 

Anonim

Nie dotyczy

Mam już dosyć :(

@wscieklaewka, aleś narowista!Emotikon: Mrugający Przetrzepaj menu ustawień (taki trybik). Znajdziesz miotłę i posprzątasz. A wogóle...dokopałaś się do sedna? 

http://www.appki.com.pl/category/systemy/android/page/6/
http://www.appki.com.pl/tag/oproznij-cache/

@wscieklaewka, odszukałaś już w ustawieniach telefonu konserwację urządzenia...czy wzięłaś się za mopa i "szlifujesz" mieszkanko?Emotikon: Szczęśliwy


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Mam już dosyć :(

@wscieklaewka: z góry przepraszam za dosyć karkołomny pomysł, ale na te drugie usługi załóż konto na forum o jakimś byle jakim nicku. Tamtymi danymi wtedy zaloguj się w aplikacji mobilnej.

Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Mam już dosyć :(


@Anonimnapisał(-a)

@wscieklaewka, aleś narowista!Emotikon: Mrugający Przetrzepaj menu ustawień (taki trybik). Znajdziesz miotłę i posprzątasz. A wogóle...dokopałaś się do sedna? 

http://www.appki.com.pl/category/systemy/android/page/6/
http://www.appki.com.pl/tag/oproznij-cache/

@wscieklaewka, odszukałaś już w ustawieniach telefonu konserwację urządzenia...czy wzięłaś się za mopa i "szlifujesz" mieszkanko?Emotikon: Szczęśliwy


Ja to już wiem wszystko 🙂

Narowista jestem od urodzenia albo poczęcia. Nie będę mojego biednego smartfona czyściła z niczego 🙂 Po prostu nie muszę bo to nie wina cache 🙂 Ten problem rozwiążę sama jutro albo jeszcze dziś - tak myślę, i napiszę jeśli  wszystko wyjdzie po mojej myśli.

 


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Mam już dosyć :(


@Piotrekk85napisał(-a)
@wscieklaewka: z góry przepraszam za dosyć karkołomny pomysł, ale na te drugie usługi załóż konto na forum o jakimś byle jakim nicku. Tamtymi danymi wtedy zaloguj się w aplikacji mobilnej.

O nie @Piotrekk85

Nie przepraszaj z góry za ten pomysł ale ja go nie zaakceptuję. Na forum jestem pod jednym ( tym dobrym loginem i adresem )

Mam prawie już w głowie rozwiązanie mojego problemu, lecz z tytułu dzisiejszego przemęczenia umysłu ( za mały mam móżdżek ) jutro postaram się Wam napisać czy sama dojdę do rozwiązania.

 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Mam już dosyć :(


@wscieklaewkanapisał(-a)

@Piotrekk85napisał(-a)
@wscieklaewka: z góry przepraszam za dosyć karkołomny pomysł, ale na te drugie usługi załóż konto na forum o jakimś byle jakim nicku. Tamtymi danymi wtedy zaloguj się w aplikacji mobilnej.

O nie @Piotrekk85

Nie przepraszaj z góry za ten pomysł ale ja go nie zaakceptuję. Na forum jestem pod jednym ( tym dobrym loginem i adresem )

Mam prawie już w głowie rozwiązanie mojego problemu, lecz z tytułu dzisiejszego przemęczenia umysłu ( za mały mam móżdżek ) jutro postaram się Wam napisać czy sama dojdę do rozwiązania.

 


@wscieklaewka  weź napij się chłodnego napoju, "móźdźek" też potrzebuje nawadniania, potem spokojnie pomyszkuj w telefonie, np. jak radzi @Anonim  poszukaj ustawień (najczęściej ikona w kształcie trybików), tam znajdź zarządzanie pamięcią i użyj polecenia "wyczyść" albo podobnie brzmiącego 😉 


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Mam już dosyć :(


@Misiek62napisał(-a)

@wscieklaewkanapisał(-a)

@Piotrekk85napisał(-a)
@wscieklaewka: z góry przepraszam za dosyć karkołomny pomysł, ale na te drugie usługi załóż konto na forum o jakimś byle jakim nicku. Tamtymi danymi wtedy zaloguj się w aplikacji mobilnej.

O nie @Piotrekk85

Nie przepraszaj z góry za ten pomysł ale ja go nie zaakceptuję. Na forum jestem pod jednym ( tym dobrym loginem i adresem )

Mam prawie już w głowie rozwiązanie mojego problemu, lecz z tytułu dzisiejszego przemęczenia umysłu ( za mały mam móżdżek ) jutro postaram się Wam napisać czy sama dojdę do rozwiązania.

 


@wscieklaewka  weź napij się chłodnego napoju, "móźdźek" też potrzebuje nawadniania, potem spokojnie pomyszkuj w telefonie, np. jak radzi @Anonim  poszukaj ustawień (najczęściej ikona w kształcie trybików), tam znajdź zarządzanie pamięcią i użyj polecenia "wyczyść" albo podobnie brzmiącego 😉 


Wypiłam już prawie litr i głowa mnie boli ( będzie burza jak talala no i temu ta głowa taka ciężka jest )

Sprawdzałam trybiki ale muszę rzeczywiście jak @Anonim mówi - szczotką go potraktować co nieco, tylko zastanawiam się nad wyborem tej najszybszej i najprostszej 🙂

O bulwa u mnie już grzmi 🙂


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Mam już dosyć :(

Emotikon: Bardzo szczęśliwy

No to mam i powiem Wam, że pół nocy walczyłam ( z myślami też ) coby znowu wróciło wszystko na miejsce.

Emotikon: Szczęśliwy


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Mam już dosyć :(

Znaczy się doprowadziłam do tego, że mam znowu w aplikacji ten numer z którym miałam problem, no więc co zrobiłam - mianowicie zalogowałam się numerem komórki, następnie przypomnij hasło, ( tu popełniłam mały błąd bo zamiast wpisać adres mailowy innej domeny,wpisałam znowu numer komórki ) Gdybym podała adres to myślę, że kod do zmiany hasła otrzymałabym na e - maila, a nie na telefon, i wtedy mogłabym logować się nowym adresem.No cóż byłam na tyle zmęczona i sfrustrowana, że wyszło jak wyszło ( jeszcze spróbuję ale na tą chwilę to mi wystarczy).

W aplikacji smartfona sprawdzam to co potrzebne jest mi na ten moment.

Dałam radę rozwiązać problem jak obiecałam ?Emotikon: Szczęśliwy