Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Mam już dosyć :(

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

Mam już dosyć :(

@wscieklaewkaA jednak jesteś bardzo zdolna że poradziłaś sobie z takim problemikiem Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Mam już dosyć :(


@Anonimnapisał(-a)

@wscieklaewkaA jednak jesteś bardzo zdolna że poradziłaś sobie z takim problemikiem Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Kurcze blade nie pomyślałam o tym, że będę musiała oznaczyć rozwiązanie Emotikon: zakłopotany i teraz mam problem rodzaju takiego - można by rzec iż ja sama doszłam do tego rozwiązania nad którym pół nocy przesiedziałam coby go rozwikłać ( bo tak obiecałam ) i co mam zrobić ? lubię bardzo z Wami dyskutować ( bardzo często żartować też ) i niesmak mi pozostanie gdy sama sobie kliknę oznaczenie Emotikon: Smutny Help, pomożecie mi coś z tym fantem zrobić ? Mam kliknąć czy nie ?


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

Mam już dosyć :(

Klikaj swoje, jeśli tak uważasz, były już takie precedensy (he,he) i nikt nie będzie miał ci tego za złe 🙂


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Mam już dosyć :(

@wscieklaewka Jeżeli sama nie wskażesz posta, który był najbardziej pomocny, naprowadził Cię na to co i jak zrobić, to jest opcja - zostawić wybór Moderatorom 😉 


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Mam już dosyć :(

To ja chyba Cię posłucham @Misiek62 - tak będzie sprawiedliwe i uczciwie 🙂

Anonim

Nie dotyczy

Mam już dosyć :(

@wscieklaewka, nie słuchaj miśka....sorry @Misiek62Emotikon: Szczęśliwy i daj sobie pierwszą jedynkę....smarkato przy nas będziesz się czułaEmotikon: Język

Tukej..."smarkulo" dawaj

1.PNG

Emotikon: SzczęśliwyEmotikon: SzczęśliwyEmotikon: Szczęśliwy


Zespół Nasz Orange
  • 1106
  • 7735
  • 80

Mam już dosyć :(

Pogódźmy zatem rozterki z oznaczaniem, w pełni zasłużone pierwsze rozwiązanie, ląduje na Twoje konto
@wscieklaewka😉

Anonim

Nie dotyczy

Mam już dosyć :(

@wscieklaewka, gratulacje za pierwszą "jedynkę"....zdolniacha z CiebieEmotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Mam już dosyć :(


@Rafałnapisał(-a)

Pogódźmy zatem rozterki z oznaczaniem, w pełni zasłużone pierwsze rozwiązanie, ląduje na Twoje konto
@wscieklaewka😉


Dziękuję @Rafał bo ja bym nie kliknęła - to pewne 😉


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Mam już dosyć :(


@Anonimnapisał(-a)

@wscieklaewka, gratulacje za pierwszą "jedynkę"....zdolniacha z CiebieEmotikon: Bardzo szczęśliwy


Emotikon: Zaskoczony

Jestem pod wrażeniem @Anonim 🙂