Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

MNP na Pre-paid - jakie parametry nowej karty

ROZWIĄZANE

Zespół Nasz Orange
  • 2832
  • 10889
  • 150

MNP na Pre-paid - jakie parametry nowej karty


spiro napisał:

A jak wygląda kwestia kart "bezpinowych" w salonach?


Różne opinie na ten temat możesz przeczytać tutaj (wpisy od lipca br.) Szczęśliwy robot.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32313
  • 36175
  • 1366

MNP na Pre-paid - jakie parametry nowej karty

Poproś kartę o typie MC. Jeśli pracownik salonu nie będzie widział jaka to, najprościej to sprawdzić po tzw. alfa-tagu karty sim. Na spodzie każdej karty sim jest jej numer a ostatni rząd to kombinacja liter i cyfr. Jeśli tam jest coś zaczynające od MC, to jest to karta z możliwością wyłączenia żądania kodu pin.

Zespół Nasz Orange
  • 2832
  • 10889
  • 150

MNP na Pre-paid - jakie parametry nowej karty

@spiro
jeszcze "dokleję" Robot pokazuje językMrugający robot kilka zdjęć do powyższego ↑, bo ostatnio dobierałem w Salonie SIM-kę (z tym że do transmisji danych w ramach Smart Planu LTE Wspólnego):
opakowanie do karty SIMopakowanie do karty SIMkarta SIM (oznaczenie)karta SIM (oznaczenie)

Pracownik Salonu bądź co bądź powinien wiedzieć, czy na stanie są interesujące Cię karty SIM i jak je rozróżnić. Ja wczoraj zapytałem wprost o "kartę z możliwością wyłączenia PIN-u" i miła Pani Emotikon: Szczęśliwy wiedziała "o co kaman" Emotikon: MrugającyBardzo szczęśliwy robot.
▬▬▬
/btw: fajnie by było, gdybyś @spiro oznaczył odpowiedź, która okazała się dla Ciebie przydatna/


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2020
  • 6224
  • 69

MNP na Pre-paid - jakie parametry nowej karty

Czy karty na wymianę są takie same dla abo i karty? Bo z doświadczenia wiem, że karciarze są "gorszym sortem" dla wielu salonów...

 

@Wiktor, czy ta końcówka MC jest widoczna bez otwierania koperty ze starterem?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32313
  • 36175
  • 1366

MNP na Pre-paid - jakie parametry nowej karty

Zależy od stanu magazynowego salonu. Możesz wymienić kartę też samemu przez sms.
Anonim

Nie dotyczy

MNP na Pre-paid - jakie parametry nowej karty

@spiroJak wymienić karty SIM


Zespół Nasz Orange
  • 2832
  • 10889
  • 150

MNP na Pre-paid - jakie parametry nowej karty


spiro napisał:

@Wiktor, czy ta końcówka MC jest widoczna bez otwierania koperty ze starterem?


Tak, bez otwierania jest widoczne to oznaczenie 🙂


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2020
  • 6224
  • 69

MNP na Pre-paid - jakie parametry nowej karty

Operacja się udała, dostałem nową kartę MC 3w1, z której od razu zdjąłem PIN. Orange, witamy w XXI w. 🙂