Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przeniesienie numeru-korekty

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

Przeniesienie numeru-korekty

Otrzymałem na maila ofertę. Moim zdaniem, wymaga dopracowania. Szczegóły poniżej:

Wizualizacja ok.Zauważone błędy

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:
Anonim

Nie dotyczy

Przeniesienie numeru-korekty

@Piotrekk85, nie wiem dlaczego tak mam, że cenię ład w przestrzeni publicznej. Do mniej istotnych wpadek można przywyknąć, ale jak już kliknięcie w interesujący mnie link kieruje do poprzedniego, to coś jest nie halo. Spróbuj i Ty, jak zobrazowałem to w Paincie. Regulaminy są ważną podstawą do wyjaśniania wątpliwości.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

10 ODPOW. 10

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32312
  • 36175
  • 1366

Przeniesienie numeru-korekty

To raczej nie są błędy po stronie Orange a raczej wady formatu pdf. One nie zawsze dobrze pokazują polskie ogonki (w niektórych miejscach miała być litera ł).
Anonim

Nie dotyczy

Przeniesienie numeru-korekty

@Piotrekk85, skoro ktoś tworzy dokument, to do zakceptowania jest np. usluga. Ale tych ludzkich błędów jest kilka. Nie dopatrzyłeś tego?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32312
  • 36175
  • 1366

Przeniesienie numeru-korekty

Poniekąd masz rację. Tylko jakby zerkać na wszystkie metatagi pdfów, obrazków i innych plików na stronie Orange czy innych operatorów, to byś się za głowę złapał.

Anonim

Nie dotyczy

Przeniesienie numeru-korekty

@Piotrekk85, nie wiem dlaczego tak mam, że cenię ład w przestrzeni publicznej. Do mniej istotnych wpadek można przywyknąć, ale jak już kliknięcie w interesujący mnie link kieruje do poprzedniego, to coś jest nie halo. Spróbuj i Ty, jak zobrazowałem to w Paincie. Regulaminy są ważną podstawą do wyjaśniania wątpliwości.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32312
  • 36175
  • 1366

Przeniesienie numeru-korekty

Ten plik został poprawiony?
Anonim

Nie dotyczy

Przeniesienie numeru-korekty

Spróbuj odnaleźć po nowemu stare regulaminy, to się zdziwisz. Chyba że są w archiwalnych.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32312
  • 36175
  • 1366

Przeniesienie numeru-korekty

Jak dla mnie problem nie jest rozwiązany w całości. Owszem numeracja jest ok. Ale jeśli by chcieć przeglądać meta tagi na nazwa to "Imię Nazwisko" a autor to PTK Centertel, którego już hoho nie ma.

 

2017.10.13_12h54m55s_001.png2017.10.13_12h55m54s_002.png

Anonim

Nie dotyczy

Przeniesienie numeru-korekty

Regulamin-Promocja-dla-Abonentow-Cykliczna-usluga-Rozmowy-i-SMS-y.pdf po skorygowaniu błędów w pisowni-promocja - to taki sam regulamin? I drugi http://wybierzorange.pl/regulaminy-18-07/Regulamin-promocjiinternet-za-darmo20170718.pdf (przepisany w Wordzie tak, by wszedł) napotyka na błąd. Czy też tak masz? Zapodaj linka pdf-u i porównam. Z pobierznego spojrzenia na temat, wygląda na skorygowane i poprawione tak samo, jak filmy Ekspert Orange. Daty mi się nie zgadzają.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32312
  • 36175
  • 1366