Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Mój Orange - ważność konta głównego i GB

ROZWIĄZANE

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 344
  • 1227
  • 1

Mój Orange - ważność konta głównego i GB

W najnowszej odnowionej aplikacji " Mój Orange " na kartę  jest zakładka przedłuż ważność konta i są 3 opcje płatne do wyboru , na 7 dni , 31 dni , 365 dni , a  przecież przedłużenie konta na rok jest bezpłatne . To jak to rozumieć ?

 

 

 

_______________

*Zmiana nazwy tematu" - moderator Wojciech.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

Mój Orange - ważność konta głównego i GB

 

Dokładnie tak jak pisał @Piotrekk85 - to zupełnie inne usługi. W dodatku dwie osoby w temacie używają tabelek z nieaktualnymi informacjami, stąd powyżej tabelki z aktualnymi.

Jak zauważył Piotrek mamy 3 promocje pozwalające na przedłużenie konta głównego:

 

  • Konto ważne rok - pozwala na ustawienie ważności na 365 dni niezależnie od już posiadanego okresu (np. jeśli masz ważne do 13.11.2020 r., a włączysz 26.07.2020 r. to konto będzie ważne do 26.07.2021 r.). Usługa jest płatna 6 zł za każdą aktywację usługi, niezależnie od stażu w ofercie na kartę. Usługa wyklucza się z promocjami Za darmo w Orange i numer bez limitu.
    Włączenie usługi jest możliwe SMS-em o treści START pod 8002 albo w Mój Orange.
  • Więcej czasu na Internet - pozwala na przedłużenie zarówno konta głównego jak i ważności bonusu za doładowanie konta w Orange Free na kartę o 7/31/365 dni płacąc z konta głównego opłatę za przedłużenie. Okres ważności jest doliczany do już posiadanego. Jeśli np. doładujesz konto za 100 zl i dostaniesz bonus będzie on ważny 155 dni. Włączając Więcej czasu na internet po otrzymaniu bonusu, ważność zostanie przedłużona o 365 dni, więc będzie to w sumie 520 dni.
    Sposoby włączenia są podane w tabelkach powyżej. Można włączyć też przez stronę WWW w Nowym Mój Orange będąc zalogowanym na odpowiednim numerze i klikając ten link - następnie należy wybrać Przedłuż ważność przy bonusie za doładowanie.
  • Więcej czasu na wszystko - pozwala na przedłużenie ważności konta głównego - jest tańsza dla osób, które nie korzystają z usługi Za darmo w Orange. Wykupiony okres przedłużenia jest doliczany do już posiadanego. Usługa pozwala na korzystanie nadal z usługi Numer bez limitu. Włączenie jest możliwe w sposób podany w tabelkach oraz w Nowym Mój Orange (także aplikacji) wybierając Przedłuż ważność środków przy stanie konta.

 

____________

* Zaktualizowałem informację 7.11.2023 r. - Wojciech.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

22 ODPOW. 22

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Mój Orange

@jan1  zaszły zmiany więcej informacji w linku co do Orange Free usług :  https://www.orange.pl/view/oferta-na-karte#oferta-pelna-internetu-obecny-klient

A rok za darmo 365 dni należał do nie aktualnej oferty Orange ONE .

____________

* Uaktualniono link – moderator Kinga


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Mój Orange

To nie o to chodzi. Poza promocją konto ważne rok można wykupić sobie płatnie przedłużenie ważności. Wtedy nie ma kolizji z niektórymi promocjami wykluczającymi się z roczną ważnością konta np numer bez limitu.

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Mój Orange

@jan1 to przedluzenie o 7/31/365 dotyczy bonusowych GB z doladowania

Rok waznosci konta dotyczy przedluzenia waznisci konta na polaczenia wychodzace. 

 

__________

* Usunięto nieaktualną tabelkę – moderator Kinga


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Mój Orange

Jest to usługa „Więcej czasu na wszystko”, która umożliwia odpłatne przedłużenie ważności konta, głównie dla osób korzystających z usługi „Za darmo w Orange”, gdzie przez czas ważności konta można rozmawiać i SMSować za darmo w Orange. 

 

"Za darmo w Orange" wyklucza się z usługą "Rok Ważności Konta".

 

 

 


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 344
  • 1227
  • 1

Mój Orange

Dziękuję wszystkim za odpowiedzi , ale  w najnowszej aplikacji MO nie pisze czego dotyczy to przedłużenie . @byczyn_86 piszesz że to  jest za bonusowe GB z doładowania konta , to ja gdzieś czytałem że za takie przedłużenie na 365 dni to opłata jest 99 zł. , a w tej tabelce jest 30 zł. To może ja coś pomyliłem ?

___________

* Usunięto puste spoilery – moderator Kinga


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Mój Orange

@jan1 wybacz. Masz racje z tym 99zl, na tamtej stronie nie bylo aktualizacji. Po zmianie regulaminu stawki wygladaja nastepujaco

Screenshot_20200725_201809.jpg

Usluga pozwala wykorzystać zgromadzone na koncie głównym środki na zakup dodatkowych dni ważności konta, a tym samym także ważności usługi „Za darmo w Orange”. Dzięki temu nie będziecie niepotrzebnie zbierać na koncie środków z kolejnych doładowań. Dodatkowe dni można dokupić wielokrotnie, w dowolnym momencie. Będą się one sumować.

 

Info na stronie

https://biuroprasowe.orange.pl/blog/teraz-przedluzysz-waznosc-za-darmo-w-orange/

 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Mój Orange

Wychodzi na to ze w aplikacji nie zmieniono cen

Screenshot_20200725_201027_pl.orange.mojeorange.jpg


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Mój Orange

Mylicie promocje. Ostatni screen to przedłużenie samego konta ważnego bez przedłużenia bonusu za doładowania dla osób nie korzystających z usługi za darmo w Orange.

Regulamin https://orange.binaries.pl/bw//20155/0/54227/78485c48-7283-43d4-88cf-2d723bdbdae9

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Mój Orange

Kolejny raz mylicie promocję. Odniosę się do cen za rok.
99zl - przedłużenie bonusu gb
99 zl - przedłużenie za darmo w Orange
29 zł - przedłużenie samego konta głównego dla osób bez włączonej promocji za darmo w Orange (ale działają inne promocje jak numer bez limitu)