Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Mój Orange - ważność konta głównego i GB

ROZWIĄZANE

Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

Mój Orange - ważność konta głównego i GB

 

Dokładnie tak jak pisał @Piotrekk85 - to zupełnie inne usługi. W dodatku dwie osoby w temacie używają tabelek z nieaktualnymi informacjami, stąd powyżej tabelki z aktualnymi.

Jak zauważył Piotrek mamy 3 promocje pozwalające na przedłużenie konta głównego:

 

  • Konto ważne rok - pozwala na ustawienie ważności na 365 dni niezależnie od już posiadanego okresu (np. jeśli masz ważne do 13.11.2020 r., a włączysz 26.07.2020 r. to konto będzie ważne do 26.07.2021 r.). Usługa jest płatna 6 zł za każdą aktywację usługi, niezależnie od stażu w ofercie na kartę. Usługa wyklucza się z promocjami Za darmo w Orange i numer bez limitu.
    Włączenie usługi jest możliwe SMS-em o treści START pod 8002 albo w Mój Orange.
  • Więcej czasu na Internet - pozwala na przedłużenie zarówno konta głównego jak i ważności bonusu za doładowanie konta w Orange Free na kartę o 7/31/365 dni płacąc z konta głównego opłatę za przedłużenie. Okres ważności jest doliczany do już posiadanego. Jeśli np. doładujesz konto za 100 zl i dostaniesz bonus będzie on ważny 155 dni. Włączając Więcej czasu na internet po otrzymaniu bonusu, ważność zostanie przedłużona o 365 dni, więc będzie to w sumie 520 dni.
    Sposoby włączenia są podane w tabelkach powyżej. Można włączyć też przez stronę WWW w Nowym Mój Orange będąc zalogowanym na odpowiednim numerze i klikając ten link - następnie należy wybrać Przedłuż ważność przy bonusie za doładowanie.
  • Więcej czasu na wszystko - pozwala na przedłużenie ważności konta głównego - jest tańsza dla osób, które nie korzystają z usługi Za darmo w Orange. Wykupiony okres przedłużenia jest doliczany do już posiadanego. Usługa pozwala na korzystanie nadal z usługi Numer bez limitu. Włączenie jest możliwe w sposób podany w tabelkach oraz w Nowym Mój Orange (także aplikacji) wybierając Przedłuż ważność środków przy stanie konta.

 

____________

* Zaktualizowałem informację 7.11.2023 r. - Wojciech.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32318
  • 36183
  • 1366

Mój Orange

@Jarek: ładna rozpiska.

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18408
  • 52635
  • 709

Mój Orange

Teraz już powinno być jasne i bez pomyłek i nieaktywnych danych. Świetna informacją @Jarek 


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 344
  • 1228
  • 1

Mój Orange

@Jarek  to co piszesz jest wyczerpującą i bardzo dokładną odpowiedzią  , ale gdyby w aplikacji MO było wiadomo i napisane o co chodzi ( w skrócie ) , toby  nie było  tutaj na forum  różnych wykluczających się odpowiedzi w jednym i tym samym temacie . Ja też o tym nie wiedziałem .

Moja prośba czy nie można poprawić  tej zakładki w MO ?

Przecież kto tworzył MO to nie zauważył  że dotyczy to 3 promocji na przedłużenie konta ( jak pisze @Piotrekk85 ) po co sobie utrudniać,  jak można ułatwić dany temat ?  Przecież nie każdy czyta regulaminy . Jesteś pracownikiem Orange to zrób coś , żeby wszystko było przejrzyste w MO , tak jak twoja odpowiedź tutaj na forum .

Pokaż szczegóły
 

Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

Mój Orange


Jesteś pracownikiem Orange to zrób coś , żeby wszystko było przejrzyste w MO , tak jak twoja odpowiedź tutaj na forum .

Opinię jak będę w pracy oczywiście przekażę, ale polecałbym raczej - dodać pomysł na naszym forum, ma to jednak większe szanse na wprowadzenie niż interwencja takiego szaraczka jak ja 🙂

Obecnie nie ma podpisów pod postami - generalnie jestem zwykłym konsultantem poza strukturami Orange - moja opinia jak to w korporacjach liczy się w nie większym stopniu niż opinia pojedynczego klienta 🙂

W ten sposób, można zebrać opinie większej liczby klientów, a to już znaczenie może mieć 🙂

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32318
  • 36183
  • 1366

Mój Orange

Każdy jest w korpo trybikiem w maszynie.

Co do mój Orange zarówno w wersji przeglądarki jak i aplikacji - osoby odpowiedzialne za ich rozwój raz na jakiś wchodzą na forum. Choć zwykle nie komentują.

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18408
  • 52635
  • 709

Mój Orange

Proponuję jeszcze zmienić tytuł tego tematu. Samo "Mój Orange" jeszcze niewiele mówi, a zagadnienia poruszane są ważne. Może by dodać: "Mój Orange - ważność konta głównego i GB" lub coś podobnego.


Poziom 30, Pasjonat Galaktyczny
  • 1178
  • 2452
  • 70

Mój Orange

@Aśka_M  @Wojciech 

 

Proponuję dodać wpis @Jarek do bazy wiedzy forum Nasz Orange oraz zmienić nazwę tematu zgodnie z sugestią @ketrasaArtur 🙂 😎.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18408
  • 52635
  • 709

Mój Orange

@DawidOrange zgadzam się, dobrze @Jarek wyjaśnił.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18408
  • 52635
  • 709

Mój Orange

Zamieszczono w apce przedłużenie ważności na wszystko. Wchodzi się z okna głównego wyświetlanego numeru na kartę po naciśnięciu przycisku "PRZEDŁUŻ WAŻNOŚĆ":

 

Screenshot_2020-11-10-06-20-26-387_pl.orange.mojeorange.jpg