Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Karta za 25zł

ROZWIĄZANE

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 1
  • 0

Karta za 25zł

Witam. Podpisałam dziś umowę z Orange i zakupiłam telefon. Mam doładowywać comiesięcznie po 25 zł, niestety po fakcie dowiedziałam się, że w mojej okolicy karty doładowywujące są już niedostępne za kwotę 25 zł. Czy można doładować na dwa razy (np.15zł+10zł) lub za 30 zł ? Proszę o szybką odpowiedź 🙂 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36192
  • 1366

Karta za 25zł

Możesz doładowywać się mniejszymi kwotami, ale nie będą one ważne przez cały miesiąc.
Doładowania na 25 zł są dostępne w salonach Orange lub poprzez stronę https://doladowania.orange.pl/

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

8 ODPOW. 8

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Karta za 25zł


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 391
  • 1432
  • 16

Karta za 25zł

Nie wiem jak to wygląda w Twoim przypadku, ale kiedyś miałem propozycję oferty na kartę z miesięcznym zobowiązaniem do doładowań za 25 zł. Konsultant wtedy poinformował mnie, że można w takim przypadku doładowywać obojętnie jakimi wielkością doładowaniami, ważne by uzbierało się minimum 25 zł w miesiącu. Myślę, że w tym przypadku może być podobnie. Wszystko zależy od posiadanej oferty i warunków umowy. 🙂


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36192
  • 1366

Karta za 25zł

Możesz doładowywać się mniejszymi kwotami, ale nie będą one ważne przez cały miesiąc.
Doładowania na 25 zł są dostępne w salonach Orange lub poprzez stronę https://doladowania.orange.pl/

Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Karta za 25zł


gyrlic napisał(-a):

Witam. Podpisałam dziś umowę z Orange i zakupiłam telefon. Mam doładowywać comiesięcznie po 25 zł, niestety po fakcie dowiedziałam się, że w mojej okolicy karty doładowywujące są już niedostępne za kwotę 25 zł. Czy można doładować na dwa razy (np.15zł+10zł) lub za 30 zł ? Proszę o szybką odpowiedź 🙂 


A nie wygodniej będzie Ci doładować za np 35pln i wybrać cykliczne pakiety nieograniczonych rozmów do wszystkich i pakietu internetowego? Rozumiem ze telefon wzięty w ofercie mix lub zetafon? Nie oriętuję się jak wyglądają cenowo te pakiety obecnie, ale chyba będzie to rozwiązanie najbardziej rozsądne (bynajmniej ja z tego rozwiązania korzystałem do maja poprzedniego roku. Nie oriętuję się teraz w ofertach na dzień dzisiejszy z powodu posiadania abonamentu. W tej kwestii wiedzą pewnie więcej @Anonim lub @Piotrekk85


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36192
  • 1366

Karta za 25zł

@mabud73: ale wiesz, to 10 zł więcej. A nie każdy potrzebuje no-limit.
Poza tym jeśli wybiera się większe doładowanie, to telefon przy zakupie tańszy.

Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Karta za 25zł

@Piotrekk85, rozumiem to jak najbardziej 🙂 To tylko propozycja. Być może cennik dzisiaj jest inny, stąd moja sugestia rozeznania się w temacie 🙂


Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

Karta za 25zł

Jak wspomniał @Piotrekk85, doładowania za 25 zł zakupisz w salonach Orange oraz przez stronę internetową doladowania.orange.pl, a także np. poprzez doładowania telefonu z oferty abonamentowej.

 

Możesz doładować za 30 zł, jednakże nie wpływa to dodatkowo na okres zobowiązania (tzn. będziesz mieć 30 zł na koncie, ale tylko raz uwzględnione jest zobowiązanie, te dodatkowe 5 zł nie wpłynie na kwotę zobowiązania w kolejnych miesiącach).

 

Możesz też doładować za 10+10+5, ale takie doładowanie jest ważne krócej (jeśli zrobisz to w jednym dniu, to będzie ważne 5 lub 10 dni).


Zespół Nasz Orange
  • 1105
  • 7727
  • 80

Karta za 25zł

Dzień dobry @gyrlic,


Za każdym razem klikając w "rozwiązanie" ułatwiasz innym znalezienie najbardziej trafnej odpowiedzi. W związku z tym, zaznacz proszę z powyższych odpowiedzi jedną, która jest najbardziej trafną.

 

Pozdrawiam,
Rafał