Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

zakup startera z numerem- czy są obecnie jakieś promocje ?

ROZWIĄZANE

Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

zakup startera z numerem- czy są obecnie jakieś promocje ?

Witam,

 

Chciałbym zapytać czy obecnie jak zakupie starter w orange z numerem, to są jakieś promocje za podanie danych adresowych czy tym podobne jakie były przed 1 luty, np:Internet 100 GB na 30 dni, w sumie najbardziej na tym mi zależy. Obecnie mam kartę z numerem takim dodatkowym, na którym miałem bonus za rejestrację, ale niestety nie udało mi się uruchomić bonusu za podanie danych adresowych bo wysłałem sms 31 dni od momentu potwierdzenia możliwości skorzystania z promocji.

A może mogę coś uruchomić żeby mieć głównie internet na karcie którą mam obecnie zarejestrowaną z włączoną taryfą orange free.

 

Dziękuje za pomoc

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2816
  • 7030
  • 183

zakup startera z numerem- czy są obecnie jakieś promocje ?


Piciu1 napisał(-a):

Witam,

 

Chciałbym zapytać czy obecnie jak zakupie starter w orange z numerem, to są jakieś promocje za podanie danych adresowych czy tym podobne jakie były przed 1 luty, np:Internet 100 GB na 30 dni, w sumie najbardziej na tym mi zależy. Obecnie mam kartę z numerem takim dodatkowym, na którym miałem bonus za rejestrację, ale niestety nie udało mi się uruchomić bonusu za podanie danych adresowych bo wysłałem sms 31 dni od momentu potwierdzenia możliwości skorzystania z promocji.

A może mogę coś uruchomić żeby mieć głównie internet na karcie którą mam obecnie zarejestrowaną z włączoną taryfą orange free.

 

Dziękuje za pomoc


Rejestrując nowy starter do końca lutego możesz skorzystać z bonusu 100 GB/30 dni.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

4 ODPOW. 4

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2816
  • 7030
  • 183

zakup startera z numerem- czy są obecnie jakieś promocje ?


Piciu1 napisał(-a):

Witam,

 

Chciałbym zapytać czy obecnie jak zakupie starter w orange z numerem, to są jakieś promocje za podanie danych adresowych czy tym podobne jakie były przed 1 luty, np:Internet 100 GB na 30 dni, w sumie najbardziej na tym mi zależy. Obecnie mam kartę z numerem takim dodatkowym, na którym miałem bonus za rejestrację, ale niestety nie udało mi się uruchomić bonusu za podanie danych adresowych bo wysłałem sms 31 dni od momentu potwierdzenia możliwości skorzystania z promocji.

A może mogę coś uruchomić żeby mieć głównie internet na karcie którą mam obecnie zarejestrowaną z włączoną taryfą orange free.

 

Dziękuje za pomoc


Rejestrując nowy starter do końca lutego możesz skorzystać z bonusu 100 GB/30 dni.


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

zakup startera z numerem- czy są obecnie jakieś promocje ?

Dziękki

 

jeszcze jedno pytanie

 

a czy mogę uruchomić na dotychczasowej zarejestrowanej karcie płatny pakiet internetowy na 30 dni minimum 20 GB.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2816
  • 7030
  • 183

zakup startera z numerem- czy są obecnie jakieś promocje ?


Piciu1 napisał(-a):

Dziękki

 

jeszcze jedno pytanie

 

a czy mogę uruchomić na dotychczasowej zarejestrowanej karcie płatny pakiet internetowy na 30 dni minimum 20 GB.


Jest dostępny elastyczny pakiet , gdzie za np. 30 zł. masz 30GB na 30 dni.


Zespół Nasz Orange
  • 1105
  • 7731
  • 80

zakup startera z numerem- czy są obecnie jakieś promocje ?

@Piciu1 

Rozważ proszę, czy któryś z wpisów nie zasłużył na szlachetne miano: 'Zaakceptuj jako rozwiązanie' 🙂

 

Pozdrawiam,
Rafał