Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Szukam pakietu minut do Belgii

ROZWIĄZANE

Poziom 4, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Szukam pakietu minut do Belgii

Witam! Szukam pakietu minut do wybranego kraju konkretnie Belgii, czy istnieje cos takiego jak pakiet minut za granice? oferta orange free

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2812
  • 7020
  • 183

Szukam pakietu minut do Belgii


Weltmaister napisał(-a):

Witam! Szukam pakietu minut do wybranego kraju konkretnie Belgii, czy istnieje cos takiego jak pakiet minut za granice? oferta orange free


W ofertach na kartę nie spotkałem się z takim pakietem 😞

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

5 ODPOW. 5

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2812
  • 7020
  • 183

Szukam pakietu minut do Belgii


Weltmaister napisał(-a):

Witam! Szukam pakietu minut do wybranego kraju konkretnie Belgii, czy istnieje cos takiego jak pakiet minut za granice? oferta orange free


W ofertach na kartę nie spotkałem się z takim pakietem 😞


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Szukam pakietu minut do Belgii

@Weltmaister

 

Na początek różne pakiety w roamingu są opisane tu  jest tam pakiet 

"Go Europe

50% taniej w krajach Unii Europejskiej, krajach Europejskiego Obszaru Gospodarczego oraz terytoriach zależnych krajów UE." w cenie 5 zł - dla numerów na kartę.

 

Uzupełniająco: 

Po aktywacji usługi można z niej korzystać przez 15 dni.

 

update 2: Cennik jest dostępny na wcześniej podanej stronie (link pod wyrazem cennik). Podaje on stawki zależne od usługi (taryfy).


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32312
  • 36175
  • 1366

Szukam pakietu minut do Belgii

A chodzi Ci o połączenie międzynarodowe czy roaming?


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Szukam pakietu minut do Belgii


Weltmaister napisał(-a):

Witam! Szukam pakietu minut do wybranego kraju konkretnie Belgii, czy istnieje cos takiego jak pakiet minut za granice? oferta orange free


@Weltmaister 

Chyba się w moich wcześniejszych postach zagalopowałem, jakoś tak zrozumiałem, że chcesz stamtąd dzwonić do Polski... a gdy teraz czytam, to rozumiem że chodzi Ci o połączenia stąd - tam; 

znaleziony  cennik usług w ofercie Free na kartę jest dość stary bo z 2014 r. więc nie wiem czy stawki są aktualne... 

zdaje się że @Katani1 ma rację, nie ma oferty na pakiet do dzwonienia za granicę.



Zespół Nasz Orange
  • 1103
  • 7715
  • 79

Szukam pakietu minut do Belgii

Cześć @Weltmaister :),

 

Sprawdź proszę, czy któryś z powyższych wpisów jest odpowiedzią na Twój temat. Jeżeli tak, oznacz go proszę jako rozwiązanie. Dzięki temu inni użytkownicy będą mogli szybko znaleźć interesującą ich odpowiedź.

 

Pozdrawiam,
Rafał