Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

KONIEC SKARBONKI !!!!


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

KONIEC SKARBONKI !!!!

Więc zapraszamy @Wojtek_Rzecznik do wypowiedzenia się na NO w sprawie Skarbonki. Czemu taka decyzja biznesowa? Czemu wyłączenie Skarbonki po cichu, bez żadnej zapowiedzi?


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 344
  • 1227
  • 1

KONIEC SKARBONKI !!!!

Witam

@ketrasaArtur bardzo proszę tutaj na forum nie manipulować moim postem  ( przecież można je przeczytac , są do wglądu  ) ja nigdzie nie pisałem że skarbonkę wyłączono bez żadnej zapowiedzi , napisałem że bez żadnej konsultacji , dyskusji , a to już jest zasadnicza różnica .


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

KONIEC SKARBONKI !!!!


@Katani1napisał(-a)

Klamka zapadła - decyzja biznesowa...

Promocja ważna do odwołania. Wg mnie można jedynie mieć pretensje o tryb jej usunięcia, żadnego sms czy innego powiadomienia, a nie każdy czyta komunikaty na stronie. Ja też jestem w plecy, wiedząc wcześniej doładowałbym numery, gdzie w skarbonce brakowało niewiele do 5 zł. by można było wykonać przelew.


Witaj @Katani1 

Nie rozumiem jak można było nie poinformować nas o tym fakcie SMS-em !

Dla mnie to rozbój w biały dzień. Dziś zrobiłam doładowanie, a mogłam to zrobić trzy dni temu gdybym oczywiście wiedziała. Rzeczniku Orange prosimy jak najszybciej wytłumaczyć nam dlaczego potraktowaliście nas po macoszemu ?


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 344
  • 1227
  • 1

KONIEC SKARBONKI !!!!

Witam

@Halliwell303  piszesz że przykre i smutne  a dlaczego w tej sprawie nie ma żadnego komentarza tutaj na forum przez Rzecznika Orange ? przecież to jest celowe rozwalanie po kawałku  wszystkiego co kiedyś służyło klientom  na kartę . Korzystając z okazji ponawiam prośbę Szanowny Panie Rzeczniku więcej odwagi i bardzo proszę o komentarz w sprawie  postów  " Koniec Skarbonki "

Pozdrawiam 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

KONIEC SKARBONKI !!!!

@jan1: chyba się nie doczekasz. Rzecznik był tu tylko w ramach AMy i nie obsługuje tego forum. Są inni pracownicy Orange - którzy mogą również zaprezentować stanowisko firmy. Rzecznik Orange wybrał sobie inne kanały do kontaktu - łatwo zapytać na facebooku czy na twitterze.

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 344
  • 1227
  • 1

KONIEC SKARBONKI !!!!

Witam ponownie 

Przecież rzecznik prasowy Orange reprezętuje firmę Orange na dobre i na złe i powinien jak najszybciej tutaj na forum wyjaśnić jakie były intencje zlikwidowania skarbonki ! A ja nie będę szukał po różnych kanałach  rzecznika bo rzecznik prasowy  jest dla klientów a nie klienci dla rzecznika . I myślę że rzecznik ma swoje zdanie w tej materii , w tym temacie , tylko bardzo dziwię się że do tej pory milczy .Więcej odwagi Szanowny Panie Rzeczniku , przecież nie tylko ja pisałem w temacie likwidacji skarbonki inni też pisali i nie otrzymali odpowiedzi 

Pozdrawiam

 

___________

* Wpis poddany edycji - moderator Kinga

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

KONIEC SKARBONKI !!!!

Informacje o Orange są wszędzie. Tu na forum są inni przedstawiciele Orange. Rzecznik nie może być wszędzie.
Rolą Rzecznika nie jest monitorowanie wszystkich zapytań.

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

KONIEC SKARBONKI !!!!

Swoją drogą przygotujcie się na to, że wszystkie usługi oparte na "złotówkach" jak i niebawem konto główne znikną lub będzie nieopłacalne korzystanie z niego. Będzie podwyżka RWK -nie tylko w Orange, niektóre sieci już powoli rezygnują lub wprowadzają opłaty.

Polecam poczytać prezentację na dole strony https://www.gov.pl/web/cyfryzacja/prawo-komunikacji-elektronicznej--ruszaja-prekonsultacje

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 472
  • 1605
  • 3

KONIEC SKARBONKI !!!!

@Piotrekk85  Jedyną siecią która ma rwk ale ma prwk to podobno T-M. Play reklamuje swoją Odnowe a RWK  ma 7Mb/s lejek i też nie będzie dziwne że RWK jako taryfę usuną . Plus musisz doładować min 5 zł zeby go włączyć.

PS.Czemu skarbonka znikęła w całości i  czemu Orange nie utrzymał wypłaty na konta promocyjne na orange/aopinpl ?

Myśle że jak będzie to wprowadzone znajdzie jakiś operator  znajdzie obejście.

Pewna sieć MNVO przy wycofaniu tych dużych opłat w roamingu wprowadziła takie obejście że gdy korzystasz  non stop w Polsce to masz cenę standardową a gdy jedziesz do UE to już masz płacić więcej . Kolejnym przykładem są niedziele bez handlu pewna sieć małych sklepów zaczęła udawać placówkę pocztową.

Też zapewne operatorom zależy na "urealnieniu liczby abonamentowców" . Sporo osób ma karty leżaki których nie używają.

PS no to niech banki zaczną wprowadzać ważność środków na koncie XD


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 11
  • 26
  • 0

KONIEC SKARBONKI !!!!

Informacyjnie, dziś dostałem procenty za 3 miesiące korzystania z usługi, niestety jest poniżej 5zł więc można je sobie wsadzić, ale aplikacja MO pokazuje ważność Skarbonki u mnie do 17.08.2021..