Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Jakie usługi dodatkowe w Orange cenisz najbardziej i z jakich najczęściej korzystasz.

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

Jakie usługi dodatkowe w Orange cenisz najbardziej i z jakich najczęściej korzystasz.

Może warto przedstawić z jakich usług dodatkowych (pakietów) korzystamy najczęściej. Przedstawmy pakiety które są dla nas atrakcyjne - napiszcie za co je lubicie, co w nich warto poprawić. Myślę że będzie tutaj wiele ciekawych wątków, dzięki którym Orange być może poprawi (zmodyfikuje) niektóre swoje pakiety 🙂 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 36
  • 92
  • 6

Dot. Jakie usługi dodatkowe w Orange cenisz najbardziej i z jakich najczęściej korzystasz.

Jestem w Orange Free na kartę.

Dla mnie niezastąpionym pakietem są nielimitowane rozmowy i smsy za 30 PLN.

Ewentualnie nielimitowane rozmowy, smsy i 2 GB internetu za 35 PLN.

To wszystko czego mi potrzeba 🙂

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

6 ODPOW. 6

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 36
  • 92
  • 6

Dot. Jakie usługi dodatkowe w Orange cenisz najbardziej i z jakich najczęściej korzystasz.

Jestem w Orange Free na kartę.

Dla mnie niezastąpionym pakietem są nielimitowane rozmowy i smsy za 30 PLN.

Ewentualnie nielimitowane rozmowy, smsy i 2 GB internetu za 35 PLN.

To wszystko czego mi potrzeba 🙂


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Dot. Jakie usługi dodatkowe w Orange cenisz najbardziej i z jakich najczęściej korzystasz.

Śmiejcie się lub nie, ale ja bardzo późno odkryłem blokadę połączeń anonimowychEmotikon: Język

http://www.orange.pl/kid,4000377334,id,4000762342,title,Blokada-polaczen-anonimowych-,article.html

 

Zbyt pochopnie podawałem mój numer telefonu i niestety doszło do tego, że po kilka razy w tygodniu dzwoniły do mnie z zastrzeżonych numerów jakieś dziwne firmy z zupełnie nieinteresującymi mnie ofertami. To było naprawdę męczące.

 

No i któregoś pięknego dnia, gdy przeglądałem w appce Mój Orange dostępne usługi trafiłem na tę blokadę. Przeczytałem o co cho, włączyłem i jest spokój Bardzo szczęśliwy kot


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Dot. Jakie usługi dodatkowe w Orange cenisz najbardziej i z jakich najczęściej korzystasz.

Dla mnie najlepszą usługą jest może niepozorna usługa Ktoś Dzwonił, co pozwala na otrzymywanie smsów przy wyłączonym telefonie jak ktoś dzwoni.

W innych sieciach często powoduje to inicjację połączenia, a w Orange nie.

Anonim

Nie dotyczy

Dot. Jakie usługi dodatkowe w Orange cenisz najbardziej i z jakich najczęściej korzystasz.

@Artur też korzystam z tego rozwiązania 🙂 Osobiście uważam że pod względem dodatkowych opcji, blokad jakie może sobie sam włąlczyć/wyłączyć klient Orange jesteście numerem 1 na polskim rynku telko. 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 17
  • 15
  • 1

Dot. Jakie usługi dodatkowe w Orange cenisz najbardziej i z jakich najczęściej korzystasz.

Zgadzam się z @Piotrekk85 usługa Ktoś dzwonił jest bardzo przydatna, nigdy nie korzystałem z Poczty Głosowej, chyba na początku tylko jak była jeszcze Idea ale ta usługa jest super, czasem są opóźnienia tylko w odbiorze smsów, mogę nie odbierać połączenia, ktoś będzie dzwonił a sms z próbą połączenia dostaje po pół godzinie, ale to rzadkość, 2-3 razy miało to miejsce.

 

Multipakiet200 też dobra usługa dla tych, którzy chcą mieć opcję tzw. 3w1, ale wiadomo są limity 200min, 200smsów, 200MB.

 

Nielimitowane rozmowy i smsmy do wszystkich sieci za 30zł- z której korzystam regularnie i co najważniejsze usługa jest na 31 dni a w Elastycznych pakietach za 30zł jest na 30dni.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 42
  • 57
  • 0

Dot. Jakie usługi dodatkowe w Orange cenisz najbardziej i z jakich najczęściej korzystasz.

Obecnie pakiet nielimitowanych sms do wszystkich sieci u mnie rządzi, wcześniej za małolata 600 sms wewnątrz sieci , ale czasy się zmieniają i to już u mnie historia, część znajomych uciekło do konkurencji ,więc pakiet za 10zł miesięcznie ratuje mi życie.