Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Staż w sieci a przejście na abonament

ROZWIĄZANE

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 42
  • 57
  • 0

Staż w sieci a przejście na abonament

Witam jestem użytkownikiem oferty na kartę Orange Free i nie narzekam, ale nurtuje mnie pytanie, sprawdzając sms-em staż ILE pod numerem 130 ,mogę się dowiedzieć ile jestem z Wami 😉 ,a teraz przechodzę do sedna sprawy, na drugim numerze Orange mam abonament do 2018 roku, czy jeśli przeniosę usługi abonamentowe na swój prepaid, a potem po skończonej umowie zmigruję za pośrednictwem salonu ponownie do oferty na kartę to staż mi się wyzeruję i będę ''tak jakby'' w ofercie na kartę zaczynał staż od nowa, czy też te kilkanaście miesięcy zsumuje się z tym stażem który mam obecnie w ofercie na kartę? Sfrustrowany mężczyzna

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Staż w sieci a przejście na abonament

Liczony jest staż w ofercie na kartę, a nie staż w sieci. Więc będzie odnowa.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

5 ODPOW. 5
Anonim

Nie dotyczy

Staż w sieci a przejście na abonament

Osobiście myśłę że się sumują te terminy, pozdrawiam. 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Staż w sieci a przejście na abonament

@Anonim, @OrangeFanboy  jak dla mnie to co nanjwyżej może być liczony najdłuższy staż... jeżeli okresy bycia klientem Orange biegły równolegle, to nie bardzo jest co dodawać.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Staż w sieci a przejście na abonament

Liczony jest staż w ofercie na kartę, a nie staż w sieci. Więc będzie odnowa.

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 42
  • 57
  • 0

Staż w sieci a przejście na abonament

-nie no ja mniej więcej wiem o co chodzi ,że z dwóch kart (usług) nie zsumuje mi się staż, natomiast ,chodzi mi głównie o to tylko jak bym przeniósł tą usługę abonamentu na numer prepaid i potem z niej zrezygnował po regulaminowym zakończeniu się tego abonamentu, to doliczy mi się staż za te kilka miesięcy bycia w usłudze na abonament, i czy aby, potem po migracji spowrotem na kartę nie wyzeruje sie on. Mam ogólnie taką zagwózdkę, że kiedyś dużo dzwoniłem i używałem ten numer na abonament jako ''służbowy'' natomiast teraz karta leży w szufladzie i się kurzy ,a i tak co miesiąc trzeba płacić 37 zł, a na tym numerze i tak mi zbytnio nie zależy ,więc zdaję sobie sprawę, że najprawdopodobniej po zmianie (przerzuceniu tego abonamentu na inny numer) ten obecny numer sie ''straci'' i wróci po jakimś czasie do puli operatora. 

-Aha ok, rozpędziłem się, dzięki Piotrek za odpowiedź, oraz reszcie ekipy, myślę ,że można zamknąć i zostawić temat dla potomnych. Ogólnie to nie będę kombinować i zaczekam te kilka miesięcy ,aż ten abo wygaśnie. 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Staż w sieci a przejście na abonament

Powiem Ci jeszcze, że regulamin swoje, a życie swoje 😄