Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Jak zablokować internet dla środków z doładowań

ROZWIĄZANE

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Jak zablokować internet dla środków z doładowań

Zestawienie można zrobić, są przecież nieoficjane strony czy apki w google play. Ale nadążyć za zmianami i nowościami się nie da 🙂

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 16
  • 0

Jak zablokować internet dla środków z doładowań

Arturze

Sprawdziłem już, że w moim modemie (wspomiany Huawei E3372 HiLink z wgranym softem modowanym) mam możliwość wysyłania kodów USSD (poprzez stronę modemu 192.168.8.1) i kody działają, przynajmniej dwa: zarówno sprawdzenie stanu konta *124*#, jaki i wspomniany przez kolegę Jarka kod sprawdzający stan dostępnego internetu *101*01#. Po podaniu tych kodów otrzymałem oczekiwaną odpowiedź z sieci, więc wszystko gra Emotikon: Szczęśliwy


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Jak zablokować internet dla środków z doładowań

Nawet nie wiedziałem, że tak można. Super!

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 16
  • 0

Jak zablokować internet dla środków z doładowań

Ale weź pod uwagę, że nie każdy soft dla ma taką możliwość. Ja akurat zainstalowałem sobie taki z możliwością wysyłania kodów USSD.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Jak zablokować internet dla środków z doładowań


Piotrekk85 napisał(-a):
Zestawienie można zrobić, są przecież nieoficjane strony czy apki w google play. Ale nadążyć za zmianami i nowościami się nie da 🙂

Skoro kody tworzą "koderzy" to jaki problem by sporządzili (przy zmianach aktualizowali) listy?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Jak zablokować internet dla środków z doładowań

Sęk w tym że edycji można dokonać przez pewien czas. Potem się blokuje. Przynajmniej u mnie.

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 48
  • 105
  • 0

Jak zablokować internet dla środków z doładowań

Ja sobie raz tak przypadkowo w smartfonie włączyłem neta to mi 7,25 zł zniknęło za pobranie 1,40 MB.