Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Jak przedłużyc pakiet internet?


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 9
  • 29
  • 0

Jak przedłużyc pakiet internet?

@andrzej1441 posiadam pakiet na internet aktywowałem go rok temu w grudniu w aplikacji na telefonie, a wiec promocja jednorazowa bo kończy się za kilka dni (przedłużyła mi pakiet o 7 dni opcja prezent) pakiet nazywał się 1TB danych za 365zł ale oni podwajali ilość GB.

 


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 49
  • 109
  • 1

Jak przedłużyc pakiet internet?

Gigabajty (a wraz z nimi bez limitu do wszystkich i sms-y oraz mms-y [nowsza oferta]) w tej usłudze można przedłużyć jedynie wykupując następny pakiet w tej samej usłudze, niezależnie od czasu na jaki ta nowa zostanie włączona [oczywiście o tyle zostanie przedłużona wraz z zebranymi w tej usłudze GB].

GB zebrane w tej usłudze nie przepadają jedynie w opcji włączenia na kolejny termin tę usługę.

Nie ma innej opcji przedłużenia ich inaczej.

Wszystkie inne opcje przedłużenia ważności dotyczą GB zebranych w inny sposób, z doładowań itp.

Poza tym ważne jest, aby włączyć następną opcję tej usługi nie wyłączając tej którą mamy.

Nawet jak przechodzi się z opcji tej usługi jednorazowej na cykliczną i odwrotnie, co ja kiedyś zrobiłem i utraciłem zebrane GB. (Jedynie od dobrej woli konsultantki zostały mi zwrócone).

 


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 1620
  • 5576
  • 60

Jak przedłużyc pakiet internet?

@klient5  @Tuteks  Jak chcecie tanio utrzymywać i korzystać z GB w NL to wszystko opisałem w poprzednim poście.

Dodam tylko, co leży u podstaw takiego taniego utrzymania.

NL jednorazowy po stracie ważności ulega uśpieniu a GB zamrożeniu. To maksymalnie może trwać 31 dni.

Jak w czasie zamrożenia GB uruchomimy ponownie NL, to zamrożone GB skumulują się z GB z nowego NL.

NL za 1 zł uruchomiony w piątek o godz 0:01 ma taką samą datę ważności jak NL uruchomiony o godz. 23.59 tj do soboty do 23:59:59.

Tak to działa tylko w Orange inni operatorzy mają ważność dokładnie 24 h co do sekundy.

Jeszcze taniej można utrzymać a przede wszystkim korzystać z GB zamrożonych w NL cyklicznych, ale to już wyższa szkoła jazdy.

 


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 1620
  • 5576
  • 60

Jak przedłużyc pakiet internet?

@Tuteksdomniemywam, że przynajmniej jeden darmowy lub inny promocyjny NL uruchomiłeś od 1.06.2023, a przynajmniej uruchomisz lub uruchomiłeś ostatni prezent na święta, bo inaczej moje porady możesz rzucić do kosza.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 49
  • 109
  • 1

Jak przedłużyc pakiet internet?

Jesteś pewien na 100%, że jak usługa NL jednorazowa straci ważność, to jeszcze przez okres 30 dni będzie można uruchomić następną i wszystkie GB się odwieszą i nowo uruchomiona usługa przejmie te GB z poprzedniej już wygasłej?

To jest mega ważne, żeby nie przepadły GB a jednocześnie móc sobie na przykład o 20 dni przedłużyć zapłatę i uruchomienie nowej usługi, kiedy ma się na przykład kartę w routerze i nazbierane GB z zasileń.

Co daje dostęp do internetu z tych GB z zasileń a jednocześnie główna opcja NL, która straciła ważność da się odzyskać z GB uzbieranymi w niej.

Jak taka "zamrożona" usługa wygląda w opisie. Że jest niektywna, czy w ogóle znika z głównej strony w Mój Orange (przez przeglądarkę)?

 


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 1620
  • 5576
  • 60

Jak przedłużyc pakiet internet?

@klient5nie muszę być pewien, jest w aktualnych regulaminach jednorazowych albo cyklicznych aktywowanych przedłużonych lub odnowionych od 1.06.2023.

Oczywiście jak ma się NL za 365 zl aktywowany przed i 1.06.2023 i nie korzystało się z żadnego przedłużenia NL to nie ma gwarancji, że GB nie przepadną wraz z upływem ważności NL, ale wystarczy skorzystać z prezentu na święta i mamy regulaminową gwarancję..

Termin uśpienie NL bardzo dobrze pasuje do cyklicznych NL. W jednorazowych NL lepiej mówić tylko o zamrożonych GB w NL.

Tak jak pisałem najlepiej wszystko widać po kliknięciu guzika {szczegóły oferty). SMSy informacyjne o zamrożonych GB w usłudze i namawiające do aktywacji kolejnego NL też przychodzą.

Niby dużo wiem, ale kiedy mogłem sprawdzić darmowy a nie płatny SMS do aktywacji NL za 1zł to zapomniałem o takiej możliwości.