Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Jak przedłużyc pakiet internet?


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 9
  • 29
  • 0

Jak przedłużyc pakiet internet?

Cześć,

mam sporo GB OFNK bez limitu ale kończy mi się za kilka dni, kliknąłem przedłuż ważność środków - to przedłużyło mi tylko termin na odbieranie, dzwonienie. To no wysłałem SMS "więcej czasu na internet" AKT7 na 411 ale też pakiet internet nie został przedłużony - czy jest na to jakiś sposób? 

35 ODPOW. 35

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 501
  • 2083
  • 4

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 9
  • 29
  • 0

Jak przedłużyc pakiet internet?

czemu opcja więcej czasu na internet mi nie zadziałało, pobrali 3zł z konta a pakiet internet pozostał mi dalej do 16.12.2023?


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 1634
  • 8114
  • 64

Jak przedłużyc pakiet internet?

@Tuteks Jutro powinno być dobrze. Jak chcesz taniej to włączaj NL za złotówkę co (chyba) 31 dni. Wyjdzie taniej niż WCzNI.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 9
  • 29
  • 0

Jak przedłużyc pakiet internet?

Nie wiem co to NL za jeden zł to mi przedłuży ważność konta 1 dzień 😞

Mój problem jest taki że jak kupiłem 2TB za 365zł rok temu to ten rok jest dla mnie za krótki żeby tyle zużyć i zostały mi prawie 900GB i za 6 dni się skończą, nie ma oferty 2TB na 2 lata?


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 1634
  • 8114
  • 64

Jak przedłużyc pakiet internet?

@Tuteks NL za złotówkę przedłuży ważność złotówek i ważność GB. Dodatkowo da Ci na 2 dni możliwości NL.

PS. Jak Ci nie zadziała przedłużenie za pomocą NL za złotówkę to Ci na pocieszenie doładuję numer za 5 zł.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 9
  • 29
  • 0

Jak przedłużyc pakiet internet?

NL to jakiś no limit do rozmów tak? Ja nie używam tej karty do rozmów tylko jest w routerze do internetu, więc żadne rozmowy, sms mnie nie interesują, tylko pakiet internet.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2828
  • 7082
  • 183

Jak przedłużyc pakiet internet?


@Tuteksnapisał(-a)

Nie wiem co to NL za jeden zł to mi przedłuży ważność konta 1 dzień 😞

Mój problem jest taki że jak kupiłem 2TB za 365zł rok temu to ten rok jest dla mnie za krótki żeby tyle zużyć i zostały mi prawie 900GB i za 6 dni się skończą, nie ma oferty 2TB na 2 lata?


Ten pakiet internetu przedłużysz tylko kolejnym pakietem No Limit.

 

Katani1_0-1702227444414.png

 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2828
  • 7082
  • 183

Jak przedłużyc pakiet internet?


@Samotnicknapisał(-a)

@Tuteks NL za złotówkę przedłuży ważność złotówek i ważność GB. Dodatkowo da Ci na 2 dni możliwości NL.

PS. Jak Ci nie zadziała przedłużenie za pomocą NL za złotówkę to Ci na pocieszenie doładuję numer za 5 zł.


Ten patent, z tego co kojarzę działa na bonusowe GB z doładowań konta. Tutaj @Tuteks  pisze, że ma włączony roczny No Limit. Włączając No Limit za 1 zł. przedłuży ważność GB w pakiecie o dzień.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18428
  • 52691
  • 710

Jak przedłużyc pakiet internet?

@Tuteks GB w ofercie bez limitu przedłużysz wykupując kolejny pakiet bez limitu. Innej opcji nie ma. Jak nie chcesz wykupywać krótkich, to aktywuj kolejny na rok lub cykliczne na 3 miesiące lub miesiąc.

Czy masz aktywny numer z przed 19 września 2019 roku?